Darmowa dostawa od 250 zł przy wyborze płatności online

 

Kołdra VESTA medyczna 220x200

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Producent: AMW NAWROT
Kod produktu: KVES-2220MEDYCZNAVESTA

Kołdra z linii Vesta o wymiarach 220x200

Polski producent: AMW Nawrot

Kolor: biały z szarym wzorem

Temperatura prania: 60°C

Skład tkaniny:  100% poliester (microfibra)

Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow

Waga: 1100g

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Cena: 129,00 zł 129.00
129,00 zł
ilość
Dostępny
274 osoby kupiło już ten produkt

Opis

Wyjątkowo wytrzymała, miękka i aksamitna mikrofibra, to materiał, który zastosowano w kołdrach linii VESTA. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią wysoki komfort snu, długi okres użytkowania . Wszystkie te cechy posiada kołdra VESTA 220x200 cm. Dostępna kołdra w białym kolorze z szarym wzorem jest wypełniona poliestrem silikonowanym. Wpływa to na jej wysoką sprężystość. Każde z pojedynczych włókien poliestrowych ma spiralny kształt i jest termicznie skręcane. Rozwiązania te znacząco wpływają wspaniałą puszystość kołdry. Dodatkowo zapewniają doskonałą izolację cieplną. Włókna poliestrowe dają również możliwość, aby ludzkie ciało oddychało podczas snu. Kołdra VESTA o wymiarach 220x200 cm to wyrób dla alergików. Dodatkową zaletą dla osób ze skłonnościami do alergii jest to, że kołdra zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy oraz ich alergenów. Waga kołdry wynosi 1100 g i można prać ją w temperaturze 60°C.

Kołdra z linii Vesta o wymiarach 220x200

Polski producent: AMW Nawrot

Kolor: biały z szarym wzorem

Temperatura prania: 60°C

Skład tkaniny:  100% poliester (microfibra)

Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow

Waga: 1100g

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Biała kołdra z szarym nadrukiem  kwiatów Vesta KNV 01

Wyrób medyczny

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Kolekcja VESTA to produkty doskonale spełniające wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje, dlatego kolekcja jest idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Produkty z kolekcji VESTA są szczególnie polecane dla hoteli i pensjonatów.

Kołdra VESTA charakteryzuje się ona zarówno miękkością jak i wysoką sprężystością. Zastosowane włókna poliestrowe Hollow będące wypełnieniem kołdry są bardzo lekkie i nadają jej puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomierne na całej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Posiadają również właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Obok samych właściwości kołder walkę z alergenami ułatwia możliwość prania w wysokiej temperaturze 60°C.

PRZEWIDZIANE ZASTOSOWANIE

Podstawą leczenia chorób alergicznych jest unikanie alergenów, czyli czynników wywołujących uczulenie. Udowodniono, że na podłożu poliestrowym główny alergen człowieka, czyli roztocze kurzu domowego, nie namnaża się – dlatego kołdra o takim składzie stanowi materiał barierowy przed tym alergenem. Wyrób może być stosowany wspomagająco*⁾ w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu poniższych chorób alergicznych**), jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, innych chorób o podłożu alergicznym (np. zapalenie spojówek, zatok, krtani, gardła i migdałków podniebiennych).

*) W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgnąć porady lekarza.

**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

UŻYTKOWANIE:

Wyrób powinien być stosowany do okrywania całej powierzchni lub części ciała, podczas odpoczynku lub snu, u alergików i osób zdrowych. Kołdrę należy stosować zawsze powleczoną w bawełnianą poszewkę. Kołdra jest nieinwazyjnym wyrobem medycznym przeznaczonym do wielokrotnego użycia. Wyrób użytkować zgodnie z przewidywanym zastosowaniem, zaleceniami i wskazówkami podanymi w opakowaniu wyrobu.

W przypadku wystąpienia każdego poważnego incydentu medycznego związanego z używaniem wyrobu, informację tę należy zgłosić producentowi pisemnie na adres: AMW Nawrot spółka komandytowa ul. Ułanów 1, 42-625 Pyrzowice, lub drogą telefoniczną: +48 32 284 50 17 lub e-mailową: amw@amw.pl oraz właściwemu organowi krajowemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium