Maseczki ochronne bawełniane

Maseczki ochronne w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną stały się naszą codziennością. Należy je nosić, wybierając się na zakupy, do lekarza czy w jakiekolwiek inne miejsce publiczne. Mają chronić nas oraz osoby w naszym otoczeniu przed zakażeniem znajdującymi się w powietrzu wirusami. Oferujemy maseczki ochronne wykonane z najlepszej gatunkowo bawełny, dostępne w bogatej palecie wzorów, kolorów i wykrojów, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Nasze produkty swoją skuteczność zawdzięczają gęstemu splotowi materiału oraz wykonaniu maseczek ochronnych z minimum dwóch warstw materiału.

Ukryj opis
Produktów w tej kategorii: 171
Maseczka ochronna 003czarny
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 003granat
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 003szary
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 004szary
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 008biały
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 020bsz
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 032szary
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 047sza
Producent: NYKS
Cena: 16,16 zł
szt.
Maseczka ochronna 047szary
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 050past
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 052biały
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 055biały
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 055szary
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 061s-r
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 061szcz
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 069zielony
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 070róż
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 071róż
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 074kolo
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 075biały
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 081szary
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 082róż
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 085czarny
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 088niebieski
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 089niebieski
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 095bsz
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 095róż
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 095szary
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 095turkus
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.
Maseczka ochronna 096biały
Producent: NYKS
Cena: 12,00 zł
szt.

Maseczki ochronne - chroń siebie i osoby ze swojego otoczenia

Panująca pandemia koronawirusa odmieniła życie każdego człowieka i sprawiła, że stosunek do czystości oraz higieny diametralnie się zmienił. Konieczne stało się przywyknięcie do nowej, niekomfortowej i niepewnej rzeczywistości. Maseczki ochronne stały się nieodłącznym elementem ludzkiego życia i codzienności. Ich noszenie ogranicza ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Chociaż nie gwarantują całkowitego bezpieczeństwa, pozwalają zredukować możliwość zakażenia nawet o kilkadziesiąt procent. Używanie maseczek ochronnych to nie tylko ochrona siebie, ale również osób z naszego otoczenia. Warto nosić je nie tylko w miejscach publicznych i tam, gdzie są obowiązkowe, ale zawsze wtedy, kiedy istnieje ryzyko zainfekowania siebie lub innej osoby jakąś chorobą. Odpowiedzialnie jest zakładać je, wybierając się do rodziców i dziadków, jeśli nie czujesz się dobrze i masz jakieś symptomy choroby. Wysokiej jakości maseczki ochronne z naszego sklepu internetowego wykonane zostały z dobrej gatunkowo bawełny, dzięki czemu są komfortowe w noszeniu i pozwalają na swobodne oddychanie.

Maski ochronne na twarz - ochrona pochodząca z natury

Maseczki ochronne wykonane z bawełny nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przeciwko zakażeniu różnymi wirusami, ale są również komfortowe w noszeniu. Uszyte zostały z miękkiej tkaniny, która jest przyjemna w dotyku, a także delikatna dla wrażliwej skóry. Nawet długotrwałe noszenie nie wywołuje podrażnienia ust i nosa oraz cery, która miała z nią styczność. Bawełniane maski ochronne na twarz poddane zostały licznym testom, które potwierdziły ich komfort noszenia oraz bezpieczeństwo. Bawełna to materiał niezwykle przyjazny dla człowieka, o czym świadczy fakt, że jest on szczególnie polecany dzieciom i ludziom z różnymi alergiami skórnymi. Maseczki ochronne z gumką lub wiązane wykonane z bawełny chronią przed przegrzewaniem się wrażliwej skóry twarzy, absorbują wilgoć i odprowadzają ją na zewnątrz oraz są przewiewne - gwarantują właściwą cyrkulację powietrza i pozwalają użytkownikowi swobodnie oddychać.

Na co zwrócić uwagę wybierając maseczkę bawełnianą?

Na rynku dostępne są różne maseczki ochronne bawełniane, które wydają się nie różnić niczym poza wyglądem, choć w rzeczywistości różnią się parametrami. Wybór odpowiedniej jest niezwykle istotny, ponieważ determinuje jej skuteczność oraz trwałość. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników.

  1. Rodzaj tkaniny bawełnianej - od jakości wykorzystanej bawełny zależy trwałość i komfort użytkowania produktu. Te wykonane z gorszego gatunku mogą być szorstkie i nieprzyjemne dla skóry oraz znacznie szybciej ulegać zniszczeniu.
  2. Gęstość splotu oraz ilość warstw materiału - wirusy są bardzo małe, dlatego oba parametry są bardzo istotne i wpływają na skuteczność maseczki ochronnej. Im splot jest gęstszy, a warstw jest więcej, tym mniej patogenów pokona barierę, jaką stanowi tkanina. Środki ochrony indywidualnej z naszej oferty wykonane są z co najmniej dwóch warstw bawełny cechującej się gęstym splotem.
  3. Kształt - aby maski ochronne były skuteczne, powinny jak najbardziej przylegać do ciała i dopasowywać się do kształtu anatomicznego twarzy, pozwalając jednocześnie na cyrkulację powietrza.
  4. Wygląd - choć nie ma nic wspólnego z ochroną przed wirusami, przyjemniej nosi się maseczki ochronne, które są ładne i dobrze się prezentują.

Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane zostały w taki sposób, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, przy jednocześnie jak najwyższym poziomie komfortu użytkowania.

Dlaczego warto wybrać maseczkę bawełnianą?

Maseczka ochronna na twarz wykonana z bawełny zapewnia ochronę w czasie pandemii oraz wygodę noszenia. Produkty wykonane z tego naturalnego surowca charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Nie straszny im śnieg, deszcz, upały czy mrozy. Co najważniejsze, nawet w najtrudniejszych warunkach nie tracą one swoich właściwości ochronnych. Maski ochronne bawełniane przeznaczone są do wielokrotnego noszenia, dlatego są tanie w użytkowaniu. Dodatkowo nadają się do używania w każdych warunkach - dzięki naturalnemu surowcowi, z którego zostały wykonane, zapewniają swobodę oddychania i względny komfort w trakcie noszenia. Są wyjątkowo miękkie i delikatne, dlatego nie podrażniają ust i nosa. Dodatkowo ich pielęgnacja i czyszczenie nie wymaga żadnych uporczywych zabiegów - wystarczy wyprać je w pralce i wysuszyć w suszarce bębnowej lub na świeżym powietrzu. Bawełna to materiał przyjazny dla człowieka i środowiska i nadaje się nawet dla najbardziej wrażliwej skóry, dlatego maseczka ochronna na twarz wykonana z bawełny polecana jest dzieciom.

Bogaty wybór maseczek ochronnych dla dzieci i dorosłych od Nyks

W naszym sklepie internetowym oferujemy duży wybór maseczek ochronnych dla dzieci jak i dorosłych, które dostępne są w bogatej palecie kolorów, wzorów i wykrojów, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Wybierać można spośród modeli gładkich w żywych, jak i neutralnych, stonowanych barwach oraz tych z pięknym rysunkiem. Szczególnie dzieci nie będą miały problemu ze znalezieniem wymarzonej maski ochronnej na twarz - zwierzęta, kwiaty czy pojazdy to tylko niektóre z propozycji. W Nyks.pl znajdują się również wyroby w wojskowych barwach, o wzorze moro, które są świetną propozycją dla miłośników militariów i wojskowego stylu. Każda uszyta przez nas maseczka ochronna na twarz wykonana została z największą starannością i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze produkty idealnie przylegają do ciała, gwarantując nie tylko maksymalną ochronę, ale i wysoki komfort noszenia. Każdy członek rodziny znajdzie wyrób odpowiedni dla siebie i spełniający jego indywidualne wymagania, zarówno co do designu, jak i użyteczności. Dostępne są nie tylko modele na gumkę, ale również maseczki ochronne wiązane, które łatwo dopasować do każdej głowy, - zarówno dziecka, jak i dorosłego.

Maski ochronne na twarz - prawidłowa dezynfekcja i pielęgnacja

Trwałość produktów bawełnianych zależy nie tylko od jakości wykorzystanego materiału, ale również od pielęgnacji i użytkowania. Podobnie jest ze skutecznością - maseczka ochronna na twarz, choć jest produktem wielorazowego użytku, po każdym założeniu powinna być wyprana. W celu zachowania bezpieczeństwa i ograniczenia ryzyka zakażenia zaleca się, aby używaną maseczkę przechowywać w szczelnej reklamówce, a czynności czyszczące wykonywać w rękawiczkach jednorazowych. Używane środki ochrony indywidualnej należy prać osobno, w możliwie jak najwyższej temperaturze, przez minimum 45 minut. Pozwoli to zniszczyć wszystkie bakterie i wirusy, które osiadły na materiale. Maseczki warto również wyparzyć, co pozwoli usunąć niemal 100 % wszystkich chorobotwórczych drobnoustrojów. Wyprane należy natychmiast wysuszyć, ponieważ wilgoć to idealne warunki dla rozwoju patogenów. Maski ochronne na twarz mogą być suszone zarówno w suszarce automatycznej, jak i na świeżym powietrzu. Po wysuszeniu maseczkę można wyprasować, ale dużą popularnością cieszy się także dezynfekcja w piekarniku. Wyrób wygrzewa się przez około pół godziny w temperaturze 70 °C. Nieużywane, wyprane i zdezynfekowane maseczki należy przechowywać w czystej torebce foliowej i starać się ich nie dotykać brudnymi rękoma.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium