Produkt dnia
Ręcznik kąpielowy plażowy 100x160 Ibiza pomarańcz
Ręcznik kąpielowy plażowy 100x160 Ibiza pomarańcz
62,99 zł 53,99 zł
szt.

Poduszki

Sklep internetowy Nyks oferuje bogaty asortyment produktów do spania oraz tekstyliów, wśród których dostępne są również poduszki do spania. Ich kolekcja jest tak ogromna, że każdy z klientów z pewnością znajdzie tu model, który wpisze się w jego indywidualne potrzeby. Oferujemy wyjątkowo dobre poduszki, które różnią się nie tylko rozmiarami, ale również właściwościami. Jeśli więc właśnie aranżujesz sypialnię lub zastanawiasz się, na jaką poduszkę się zdecydować, znalazłaś się we właściwym miejscu. Podczas wyboru koniecznie weź pod uwagę wielkość poszewki, ponieważ źle dobrany produkt może nie tylko niekorzystnie wpłynąć na komfort snu, ale także przyczynić się do pogorszenia samopoczucia czy też oddziaływać negatywnie na kręgosłup. Nie powinien być też zbyt twardy ani zanadto miękki. Jesteśmy pewni, że wśród naszego pokaźnego asortymentu znajdziesz produkt całkowicie odpowiadający Twoim potrzebom czy też potrzebom bliskich Ci osób.

Ukryj opis
Poduszka  Vesta 40x40
Producent: AMW NAWROT
Cena: 14,37 zł
szt.
Poduszka  Vesta 50x60
Producent: AMW NAWROT
Cena: 25,37 zł
szt.
Poduszka 50x60 Z
Producent: NYKS
Cena: 28,99 zł
szt.
Poduszka 70x80 Z
Producent: NYKS
Cena: 53,99 zł
szt.
Poduszka antyalergiczna  40x60
Producent: NYKS
Cena: 23,80 zł
szt.
Poduszka antyalergiczna 40x40
Producent: NYKS
Cena: 13,80 zł
szt.
Poduszka antyalergiczna 50x60
Producent: NYKS
Cena: 26,80 zł
szt.
Poduszka antyalergiczna 70x80
Producent: NYKS
Cena: 52,80 zł
szt.
Poduszka DORMI Medyczna 40x40
Producent: AMW NAWROT
Cena: 14,97 zł
szt.
Poduszka DORMI Medyczna 50x60
Producent: AMW NAWROT
Cena: 26,97 zł
szt.
Poduszka DORMI Medyczna 70x80
Producent: AMW NAWROT
Cena: 49,37 zł
szt.
Poduszka Medical  lędźwiowa
Producent: AMW NAWROT
Cena: 27,99 zł
szt.
  • nowość
Poduszka Medical  profilowana
Producent: AMW NAWROT
Cena: 42,99 zł
szt.
  • nowość
Poduszka Medical 40x40
Producent: AMW NAWROT
Cena: 15,35 zł
szt.
Poduszka Medical 40x40 Maluch
Producent: AMW NAWROT
Cena: 11,50 zł
szt.
Poduszka Medical 40x60 Maluch
Producent: AMW NAWROT
Cena: 18,50 zł
szt.
Poduszka Medical 40x60 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 28,99 zł
szt.
Poduszka Medical 40x70 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 34,99 zł
szt.
Poduszka Medical 40x80 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 41,99 zł
szt.
Poduszka Medical 50x50
Producent: AMW NAWROT
Cena: 29,00 zł
szt.
Poduszka Medical 50x60
Producent: AMW NAWROT
Cena: 29,00 zł
szt.
Poduszka Medical 50x60 Maluch
Producent: AMW NAWROT
Cena: 21,50 zł
szt.
Poduszka Medical 50x60 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 29,99 zł
szt.
Poduszka Medical 50x70
Producent: AMW NAWROT
Cena: 33,00 zł
szt.
Poduszka Medical 50x70 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 34,99 zł
szt.
Poduszka Medical 50x80 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 41,99 zł
szt.
Poduszka Medical 60x70 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 41,99 zł
szt.
Poduszka Medical 70x80
Producent: AMW NAWROT
Cena: 54,00 zł
szt.
Poduszka Medical 70x80 Z
Producent: AMW NAWROT
Cena: 55,99 zł
szt.
Poduszka Medical wałek
Producent: AMW NAWROT
Cena: 26,99 zł
szt.
  • nowość

Nyks – prawdziwe królestwo różnych rozmiarowo poduszek!

Prezentowane poduszki do spania różnią się przede wszystkim wielkością. Oferujemy zarówno modele większe, przeznaczone dla osób dorosłych, jak i mniejsze, idealne dla naszych pociech. Obok wersji mierzących 40 x 40, 40 x 60, 50 x 60 czy 50 x 50 centymetrów dostępne są też wersje mierzące 60 x 70 oraz 70 x 80 centymetrów. Jak już wspomnieliśmy, przed zdecydowaniem się na zakup niezwykle istotne staje się sprawdzenie, czy dany model będzie rozmiarowo współgrał z poszewką. Miej też na uwadze jego wysokość, która powinna sprawiać, by kręgosłup był ułożony w pozycji prostej. Tym sposobem dokonasz właściwego zakupu i zaoszczędzisz sobie dodatkowych obowiązków w postaci wymiany czy nabycia nowego modelu. Nasze produkty to gwarancja zdrowego i niczym niezakłóconego snu. Dzięki nim możesz obudzić się wypoczęta i tryskać energią do rozpoczęcia nowego dnia.

Praktyczne poduszki z klasą!

Nie zastanawiaj się, ale już teraz sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na poduszkę do spania, która spełni wszystkie Twoje wymagania i stanie się inwestycją na długi czas. Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ oferowane przez nas poduszki do spania cechują się doskonałą jakością, do czego przyczyniło się wykorzystanie odpowiednich materiałów. Każda z poduszek została wykonana z najwyższą starannością, dlatego nie musisz obawiać się, że po pewnym czasie użytkowania pojawią się pęknięcia w szwach czy też że poduszka do spania ulegnie zniekształceniom. Każdy z oferowanych produktów został wykonany z dbałością o najmniejsze nawet detale. Jeśli zastanawiasz się, jaką poduszkę wybrać, polecamy poduszki do spania puchowe, antyalergiczne, wykonane z mikrofibry modele DORNI, specjalistyczną kolekcję Medical, lekkie wersje Vesta oraz modele z pierza.

Poduszki do spania odpowiednie nawet dla alergików

Niemałe trudności może sprawiać nabycie poduszki do spania, która nie przyczyni się do wywołania reakcji alergicznej czy też do jej nasilenia. Jednak nasza oferta została stworzona także z myślą o klientkach oraz klientach podatnych na uczulenia i tym samym poszerzona o specjalne wersje antyalergiczne, które można prać nawet w temperaturze 60 stopni Celsjusza. A to staje się niezwykle istotne w celu usunięcia roztoczy i drobnoustrojów. W tym wypadku nie tylko samo pranie stanowi metodę na pozbycie się niemiłych gości. W ich ograniczaniu niemałą rolę odgrywa też sama poduszka do spania, która została wypełniona kulkami poliestrowymi. Te natomiast okazują się skutecznym pogromcą w rozwoju drobnoustrojów oraz roztoczy i przyczyniają się do tego, że na materiale osadza się o wiele mniej kurzu niż zazwyczaj. Co więcej, wykorzystany do produkcji powłoki zewnętrznej materiał zalicza się do miękkich i przyjemnych w dotyku, dlatego zwiększa komfort snu i nie podrażnia nawet bardzo delikatnej skóry. A to oznacza, że produkt może być stosowany także u dzieci.

Przyjemny sen z dala od bakterii i roztoczy

Jeśli więc nie masz zamiaru znowu męczyć się z powodu łzawiących oczu czy ciągłego kataru, po prostu zdecyduj się na poduszkę do spania antyalergiczną. Jej niewątpliwą zaletę stanowi również to, że jest odpowiednio puszysta, a jednocześnie zachwyca sprężystością. Dzięki temu posiada tendencję do stania się jak najbardziej odpowiednią „podporą” dla głowy i szyi. Istotną rolę odgrywa wspomniana zewnętrzna powłoka, która rewelacyjnie odprowadza gromadzącą się przez pot wilgoć. Ponadto wszystkie modele odznaczają się przewiewnością i właściwościami oddychającymi, co jest bardzo ważne dla zapewnienia zdrowego i spokojnego snu. Dostępne produkty sprawdzą się zarówno w domowej sypialni, jak i w szpitalach, hotelach, domach spokojnej starości czy w sanatoriach, w których również pojawiają się dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe ze skłonnościami do alergii. Polecamy także wersje zapinane na zamek, wykonane z połączenia bawełny i poliestru, które można prać w temperaturze 95 stopni Celsjusza.

Mięciutkie, puchowe i delikatne poduszki do spania!

Warto wziąć pod uwagę poduszkę do spania puchową, która cechują się nie tylko lekkością, ale także delikatnością, ponieważ do jej wykonania wykorzystano puch oraz pierze. Taka mieszanka sprawiła, że każda puchowa poduszka do spania wyróżnia się właściwym wyprofilowaniem i nie gniecie się, dzięki czemu zapewnia głowie oraz kręgosłupowi szyjnemu pożądaną wygodę i nawet po niespokojnym śnie nie wymaga większych poprawek, aby prezentować się nienagannie. Do jej ogromnych zalet zalicza się także to, że znakomicie pochłania wilgoć, co staje się niezwykle istotne przede wszystkim podczas cieplejszych miesięcy, kiedy ciało na skutek podwyższonej temperatury wydziela więcej potu. Nie oznacza to jednak, że ta dobra poduszka puchowa zda egzamin wyłącznie podczas miesięcy wiosenno-letnich. Wręcz przeciwnie, ponieważ została wykonana z puchu oraz z pierza, zapewni przyjemne ciepło w czasie chłodnych nocy.

Poduszki, które pozwalają skórze naturalnie oddychać

Jak wspomnieliśmy, puchowa poduszka do spania posiada również właściwości oddychające. Ale to nie wszystko. Do jej atrybutów zaliczyć należy też antyalergiczność. Z tego względu polecamy ją dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym skłonnym do reakcji alergicznych. Jej pokrycie składa się z bawełny inlet o odpowiednio gęstym splocie, co przekłada się na jakość użytkowania. Właściwa gęstość sprawia, że ani puch, ani też pierze nie przedostaną się na zewnątrz powłoki, a ona sama jako wytrzymała i niepodatna na uszkodzenia będzie służyć swoim użytkownikom przez wiele miesięcy. Co więcej, o tym, że puchowa poduszka do spania jest bezpieczna dla zdrowia i że nie zawiera w swoim składzie szkodliwych substancji, świadczy certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Poduszka do spania z niezwykle delikatnego puchu, który stanowi 25 procent składu, i pierza, które stanowi 75 procent składu, to po prostu sposób na przyjemny, niczym niezakłócony sen, tym bardziej że mamy do czynienia z modelem wypełnionym nie sztucznym, ale naturalnym wkładem.

Modele z pierzem – po prostu niezastąpione!

Jeśli marzysz o powrocie do wspomnień z dzieciństwa, w ich przywołaniu pomocna może okazać się poduszka do spania z pierza. Tego rodzaju modele wykonywane własnoręcznie w dawnych czasach coraz rzadziej spotyka się w domach. Alternatywę dla nich stanowi więc dostępna w naszym sklepie internetowym dobra poduszka z pierza. Dobra dlatego, że śpi się na niej równie przyjemnie i spokojnie jak na tych, które szyły nasze babcie. Poduszkę do spania z pierza wyróżnia szereg zalet. Po pierwsze, sprawdza się ona zarówno podczas cieplejszych okresów, nie doprowadzając do przegrzania ciała, jak i w trakcie chłodnych czy bardzo zimnych nocy, podczas których oferuje miłe ciepło i delikatnie sobą otula. Ten produkt uznaje się za bardzo wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości, jako że wystarczy oddać go do czyszczenia raz na pięć lat, aby prezentował się czysto i nie stał się siedliskiem roztoczy i drobnoustrojów.

Mocne, wytrzymałe, z dobrej jakościowo mikrofibry

Doskonałą alternatywę dla modeli z pierza lub z puchu stanowi poduszka ergonomiczna DORMI, która sprawdzi się zarówno w większych, jak i w mniejszych łóżkach, gdyż występuje w rozmiarach 40 x 40 cm, 50 x 60 cm oraz 70 x 80 cm. Identycznie jak poprzednie produkty ten również posiada właściwości antyalergiczne, dzięki czemu nie będzie się na nim gromadzić nadmierna ilość roztoczy czy bakterii. Przyczyniło się do tego zastosowanie popularnej na rynku mikrofibry, która nie doprowadza do przenikania kurzu stanowiącego jeden z najczęstszych czynników przyczyniających się do reakcji alergicznych. Ogromną zaletę produktu stanowi jego wytrzymałość, co przekłada się na długotrwałość użytkowania i ograniczenie kosztów, jakie trzeba byłoby ponieść na zakup kolejnej poduszki do spania. To modele wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości, jako że można je prać nawet w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Ponadto możemy być pewni, że nawet po długim czasie od nabycia nie ulegną one zniekształceniom ani zmniejszeniu.

Popularne i cenione poduszki MEDICAL

Podobnymi atrybutami odznaczają się poduszki do spania MEDICAL, których miękkość i puszystość będzie zachwycać zarówno tuż po zakupie, jak i później. A to dlatego że stan tych modeli utrzymuje się na pożądanym poziomie przez długi czas. Produkty od firmy MEDICAL również nie wymagają specjalnych względów, aby prezentowały się czysto i estetycznie, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie, aby prać je w pralkach, nawet w temperaturze równej 95 stopni Celsjusza. Nie tylko ten zabieg przyczynia się jednak do usunięcia szkodliwych dla zdrowia człowieka drobnoustrojów. Sam produkt jako antyalergiczny także staje się prawdziwym nieprzyjacielem roztoczy i chroni się przed nimi poprzez to, że stanowi dla nich nieprzyjazne środowisko. A wszystko za sprawą znajdujących się wewnątrz kulek Amball, które jednocześnie odpowiadają za wyjątkową sprężystość i właściwą, dostosowaną do głowy oraz szyi, delikatną powłokę. W naszej ofercie dostępna jest też nieco niższa dobra poduszka MEDICAL dla dzieci oraz wyższa dla dorosłych. Produkt można także samemu w prosty sposób dostosować do indywidualnych preferencji. A mianowicie poprzez wyjęcie odpowiedniej ilości wsadu, co jest możliwe dzięki wszytemu w zewnętrzną powłokę zamkowi.

A może poduszka od VESTY albo z kolekcji DORMI?

Producenci modelu MEDICAL zadbali przede wszystkim o to, aby oferowane poduszki do spania nie wpłynęły w żaden sposób negatywnie na szyjny odcinek kręgosłupa. A stało się to w pełni możliwe, gdyż stworzono je głównie z myślą o zapewnieniu użytkownikom zdrowego snu. Model perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu głowy, a nawet do wykonywanych przez nią ruchów i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Jeśli poszukujesz czegoś lekkiego, Twoje oczekiwania mogą spełnić również produkty VESTA, które podobnie jak te z kolekcji DORMI zostały wypełnione niezwykle praktyczną mikrofibrą. Dzięki temu można je prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, zyskujemy pewność, że nawet po długotrwałym użytkowaniu nasza poduszka do spania będzie prezentować się równie dobrze i przede wszystkim tak samo czysto jak tuż po nabyciu. Ponadto dzięki właściwościom oddychającym mikrofibra gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza, co przekłada się na to, że model sprawdzi się podczas wszystkich pór roku.

Praktyczne jaśki – potrzebne w domu i nie tylko...

W naszej ofercie znajdziesz również poduszki jaśki, bez których w pewnych sytuacjach niezwykle trudno się obejść i które zaliczają się do najczęściej używanych modeli. Te mierzące 40 x 40 centymetrów wersje sprawdzą się nie tylko jako poduszki jaśki do spania, które spełnią rolę dodatkowych „podpórek” uprzyjemniających sen. Ich zastosowanie jest o wiele szersze. Stanowią niejako swego rodzaju miękką „podpórkę” pod głowę podczas popołudniowego odpoczynku czy nawet podczas podróży. Tym bardziej, że z uwagi na swoje niewielkie rozmiary zmieszczą się nawet w walizce. Poduszki jaśki staną się też prawdziwą ozdobą salonu czy sypialni. Dzięki nim wnętrze zyska niepowtarzalny wygląd i stanie się o wiele bardziej przytulne lub eleganckie. Zwłaszcza jeśli produkty obleczemy kolorowymi, dopasowanymi do wystroju wnętrza poszewkami. Już teraz sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium