Prześcieradła nieprzemakalne wodoodporne

W naszym sklepie internetowym Nyks dostępny jest bogaty asortyment bielizny pościelowej, wśród której oprócz standardowych prześcieradeł znajdziesz również prześcieradła nieprzemakalne. Oferujemy niezwykle szeroki wybór modeli utrzymanych w ciekawych kolorach oraz w rozmiarach dostosowanych zarówno do kołysek, łóżeczek, jak i do łóżek osób dorosłych. Nasza kolekcja jest tak okazała, że zdecydowanie się na jeden tylko model może okazać się nie lada wyzwaniem. Każdy produkt został wykonany z wysokiej jakości składników i każdy jest w stu procentach dostosowany do potrzeb najbardziej nawet wymagających konsumentów. Dzięki dużej palecie kolorystycznej dostępne prześcieradła nieprzemakalne można z powodzeniem dostosować do tonacji lub wzorów kompletu pościeli, jak też do wystroju sypialni, stylu pokoju młodzieżowego czy dziecięcego. Już teraz poznaj całą naszą ofertę i zdecyduj się na bieliznę pościelową w pełni zgodną z Twoimi gustami i potrzebami. Zapraszamy!

Ukryj opis
Produktów w tej kategorii: 147
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 beż
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 biały
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 jabłuszko
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 jasny róż
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 niebieski e
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 szary
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 beż
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 biały
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 szary
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 beż
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 biały
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 szary
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 beż
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 biały
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 jabłuszko
Producent: NYKS
Cena: 75,99 zł 79,99 zł
szt.
  • promocja
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 75,99 zł 79,99 zł
szt.
  • promocja
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 szary
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 140x200 beż
Producent: NYKS
Cena: 82,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 140x200 biały
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł 82,99 zł
szt.
  • promocja

Odpowiednie do kołysek, łóżeczek oraz łóżek dla młodzieży i osób dorosłych

W naszej kolekcji dostępne są prześcieradła nieprzemakalne odpowiednie dla szerokiego zakresu odbiorców. Występują one w mniej popularnych, a także w najpopularniejszych rozmiarach: 90 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 200 x 220 i inne. Dzięki temu sprawdzą się zarówno w kołyskach dziecięcych, jak i w łóżeczkach oraz jedno- i dwuosobowych łóżkach. Stanowią ogromne udogodnienie, ponieważ znakomicie chronią przed ewentualnymi plamami czy innego rodzaju zanieczyszczeniami, o które nietrudno zwłaszcza wówczas, jeśli w mieszkaniu są dzieci. Nawet najmniejsza plama na materacu może sprawić, że nie będzie on prezentował się już tak dobrze jak tuż po nabyciu. A zamiast zastanawiać się, co zrobić z takimi problemami, lepiej im zapobiegać, zakładając niezwykle praktyczne prześcieradło nieprzemakalne. Przysłuży się nam ono nie tylko na wypadek ewentualnych zabrudzeń, ale również podczas karmienia i przewijania maleństwa czy też w trakcie wykonywania innego rodzaju czynności higienicznych.

Doskonałe podczas opieki nad osobami chorymi czy wymagającymi stałej opieki

Prześcieradło nieprzemakalne może okazać się również niezastąpione w czasie opieki nad osobą starszą lub z niepełnosprawnością. Dzięki niemu mamy pewność, że podczas różnego rodzaju czynności, w trakcie wykonywania których mamy do czynienia z płynami, ze środkami higienicznymi lub przeznaczonymi do pielęgnacji ciała, materac pozostanie suchy i niezabrudzony. A tym samym jego czyszczenie czy nawet wymiana okażą się absolutnie zbędne. Staje się to tym bardziej istotne, że pierwsza opcja wiąże się z dodatkową stratą czasu, natomiast druga pociąga za sobą dodatkowe wydatki. Po prostu nieprzemakalne prześcieradło chroni materac przed zabrudzeniem lepiej, niż może się wydawać. Ten rodzaj specjalnej bielizny pościelowej sprawdzi się w przypadku dzieci czy osób wymagających stałej opieki, a nawet w przypadku osób zdrowych. Nigdy przecież nie wiadomo, czy nie rozlejemy na prześcieradło pitej podczas porannego śniadania w łóżku kawy lub innego płynu.

Chroni przed zabrudzeniami i wpływa na podniesienie komfortu snu

Prezentowane prześcieradła nieprzemakalne perfekcyjnie wywiązują się ze swojego zadania, ponieważ są złożone z dwóch warstw. Pierwszą z nich, górną, stanowi tkanina, natomiast drugą – specjalna nieprzepuszczająca płynów ani innych substancji powłoka zwana membraną, na którą składa się wyłącznie poliuretan. Funkcja tych dwóch powłok nie ogranicza się jednak tylko do zapewnienia czystości, ponieważ ich druga rola polega na tym, że przyczyniają się do spokojnego snu, a trzecia na tym, że pozwalają skórze naturalnie oddychać. Co więcej, poprzez zabezpieczenie materaca przed ewentualnymi plamami prześcieradło nieprzemakalne zabezpiecza go jednocześnie przed rozmnażaniem się bakterii czy grzybów, które mogłyby stać się niebezpieczne dla maleństwa, jak też dla osoby dorosłej. Decydując się na prześcieradło nieprzemakalne, gwarantujemy sobie pełną wygodę i idealną czystość, a zarazem oszczędzamy czas, który byłby potrzebny na poradzenie sobie z nadobowiązkowymi czynnościami związanymi z usuwaniem plam z materaca.

Prześcieradło nieprzemakalne – odporne na uszkodzenia i przyjemne w dotyku

Istotną zaletą, jaką cechują się prześcieradła nieprzemakalne, jest wykonanie ich z niezwykle praktycznej tkaniny frotté złożonej w 82% z bawełny i w 18 procentach z poliestru. O doskonałej jakości tego materiału stanowi także jego odpowiednio wysoka gramatura. Tkanina frotté zalicza się do miękkich i przyjemnych w dotyku, a za sprawą tych właściwości nie przyczynia się do podrażnienia skóry osoby dorosłej ani też do podrażnienia delikatnej skóry niemowlęcia, ale wpływa na zwiększenie komfortu, i to nie wyłącznie podczas snu. Materiał frotté, z którego wykonano prześcieradło nieprzemakalne, posiada wysoką gramaturę, co wpłynęło też na jego właściwą grubość. Dzięki temu model wyróżnia się odpornością na przecieranie się czy pękanie. To z kolei gwarantuje, że posłuży on swoim właścicielom przez wiele miesięcy.

Funkcjonalne i niedrogie prześcieradła nieprzemakalne z gumką lub bez gumki

Na naszą ofertę składają się nieprzemakalne prześcieradła zarówno dla seniora, jak i dzieci i nie tylko. Są one dostępne z gumką lub bez niej. Szczególnie warto poświęcić nieco więcej czasu wersjom z gumką, które charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością. Dzięki niby niewiele znaczącej, wszytej na całym obwodzie materiału, niewidocznej na zewnątrz gumce bielizna pościelowa nie zsuwa się z materaca, nie spada z niego i nie roluje, lecz pozostaje odpowiednio gładka nawet podczas niespokojnych ruchów dziecka, mniej spokojnego snu czy też wykonywania różnego rodzaju czynności. Aby nadać bieliźnie pościelowej z gumką idealną gładkość, wystarczą lekkie poprawki. I nawet samo jej zakładanie oraz zdejmowanie przebiega błyskawicznie i sprawnie, gdyż nałożone prześcieradło nieprzemakalne perfekcyjnie przylega do powierzchni materaca. Jednocześnie dzięki temu, że się nie przesuwa, nie powoduje też żadnego dyskomfortu podczas odpoczynku.

Prześcieradła o różnych kolorach i pięknych wzorach

Dostępne w ofercie prześcieradła wodoszczelne, m.in. 90 x 200, 140 x 200 centymetrów, a także modele w innych rozmiarach występują w bogatej palecie kolorystycznej, dzięki czemu można je dostosować do kolorystyki pościeli, a także do wystroju wnętrza. Polecamy prześcieradła nieprzemakalne w tonacjach spokojnych oraz mocniejszych. Doskonałym rozwiązaniem może być też zdecydowanie się na prześcieradło nieprzemakalne w neutralnej: szarej, białej czy beżowej odsłonie, które sprawdzi się z pościelą jednokolorową lub wzorzystą. Dobrym sposobem na ożywienie miejsca do spania mogą okazać się prześcieradła nieprzemakalne różowe, niebieskie czy czerwone. Zwłaszcza jeśli dopełnimy je zestawem pościeli z wzorami o podobnych akcentach. Rozwiązań jest niesłychanie wiele, tym bardziej że oferujemy również stylowe komplety pościeli, dzięki którym pokój maleństwa, dziecka czy osoby dorosłej może zyskać zupełnie nowy charakter.

Bielizna pościelowa do zadań specjalnych – sprawdzi się w wielu różnych obiektach

Prześcieradła nieprzemakalne to właściwe rozwiązanie dla domu, ale nie tylko. Idealnie sprawdzi się także w szpitalach, domach spokojnej starości czy nawet w żłobkach i sanatoriach. Decydując się na nie, wybieramy najlepsze z możliwych rozwiązań nie tylko dlatego, że zaoszczędzimy czas, który byłby potrzebny na ewentualne czyszczenie materaca w przypadku zabrudzeń. Prześcieradła nieprzemakalne stanowią najlepsze rozwiązanie przede wszystkich dla dzieci i osób, które będą z nich korzystać. A to dlatego, że za ich sprawą mają one zagwarantowane miękkie w dotyku podłoże, które nie przyczyni się do podrażnienia skóry ani też nie wpłynie na zmniejszenie komfortu snu. Już teraz sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na model, który spełni Twoje oczekiwania, a także oczekiwania osoby, dla której zostanie przeznaczony. Zapewniamy terminową realizację zleceń, atrakcyjne ceny i możliwość zwrotu towaru w ciągu dwóch tygodni.

A może prześcieradło nieprzemakalne do kołyski?

Każda mama pragnie, aby jej maleństwo miało zapewnione wygodne podłożenie nie tylko podczas snu, lecz także podczas podawania mu pokarmu czy podczas odpoczynku. Z tego względu prześcieradła nieprzemakalne warto wziąć także pod uwagę, kompletując bieliznę pościelową do łóżeczka lub kołyski. Takie rozwiązanie daje stuprocentową pewność, że przypadkiem rozlane mleko czy soczek nie wsiąkną w materac. Zawsze może się przecież zdarzyć, że na dopiero co wyprane, czyste prześcieradło rozleje się większa lub mniejsza ilość pokarmu czy nawet cieczy z przemoczonej pieluszki. Tym bardziej podczas przewijania, kiedy o tego typu problemy naprawdę nietrudno. Dlatego lepiej im zapobiegać, niż ryzykować. Prześcieradła nieprzemakalne rewelacyjnie pozwolą Ci zabezpieczyć materac przed nieprzewidzianymi plamami, dzięki czemu pozostanie on czysty i suchy nawet wówczas, jeśli na bieliznę pościelową rozleje się większa ilość mleka czy innego płynu.

Zapewnij swojemu dziecku przyjemność zasypiania w kołysce lub w wózku bez konieczności zmiany materaca

Wiele maluszków jest przyzwyczajonych do zasypiania w kołysce i usypianie ich innymi sposobami czasem może dawać mało efektywne rezultaty. W tym wypadku prześcieradło nieprzemakalne może okazać się wręcz niezastąpione, gdyż dzięki niemu maleństwo będzie mogło o dowolnej porze zasnąć w kołysce. A to dlatego, że nawet jeśli podłoże materaca się zabrudzi, szybko będzie można wymienić je na inne, bez konieczności zmiany samego materaca. Wystarczy po prostu zabrudzone prześcieradło zdjąć, a na jego miejsce założyć nowe. Tym sposobem zapracowane mamy zaoszczędzą czas, jaki musiałyby starcić na doprowadzanie materaca do stanu idealnego lub też na wypranie go. Ponadto tego rodzaju wyposażenie do łóżeczka czy kołyski także musi jakiś czas schnąć, a w tym czasie pociechę trzeba byłoby ułożyć w łóżeczku. Jeśli więc nie chcemy odbierać jej przyjemności kołysania, prześcieradło nieprzemakalne może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Nieprzemakalne prześcieradło - sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy

Jak wspomnieliśmy wyżej, wymiana modelu w kołysce na nowy pozwoli dziecku na przyjemny sen. Identycznie sprawa wygląda z wymianą bielizny pościelowej w łóżeczku lub w jednoosobowym lub dwuosobowym łóżku. To jednak wiąże z koniecznością posiadania dodatkowego modelu, ponieważ jeśli pierwsze nieprzemakalne prześcieradło ulegnie zabrudzeniu, błyskawicznie będzie można je wymienić na nowe. Z tego względu warto zdecydować się na przynajmniej jeden model zapasowy. Dzięki temu nie wystąpi konieczność natychmiastowego prania, ale będziemy mogli wyprać materiał w dowolnej chwili. Takie rozwiązanie szczególnie przypadnie do gustu paniom czy panom domu, którzy mają wiele obowiązków. Polecamy je także klientkom, które nie przepadają za dodatkowymi praniem ręcznym. Wiąże się to nie tylko z zaoszczędzeniem czasu, ale także z zaoszczędzeniem kosztów związanych ze zużyciem wody. Upranie razem większej ilości bielizny pościelowej za jednym razem nie pociąga za sobą większego zużycia wody, które wystąpiłoby na skutek dodatkowego prania ręcznego.

A może prześcieradła nieprzemakalne w rozmiarze 160x200 centymetrów?

Jak wspomnieliśmy, w naszej ofercie dostępne nieprzemakalne prześcieradło występuje w różnych rozmiarach. W ich skład wchodzi także wersja mierząca 160 centymetrów szerokości i 200 centymetrów długości, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W pewnym sensie można ją uznać za uniwersalną, ponieważ wpisuje się zarówno w większe, jak też w mniejsze łóżka. Prześcieradła nieprzemakalne 160x200 centymetrów oraz modele zwykłe o takich rozmiarach są odpowiednie dla większych łóżek dziecięcych, młodzieżowych, a także dla dwuosobowych i jednoosobowych łóżek dla osób dorosłych. Dzięki temu jednego modelu niekoniecznie trzeba stosować wyłącznie w pokoju córki, cioci czy w pokoju gościnnym, ponieważ można stosować go w każdym pomieszczeniu, w którym się śpi, a więc wymiennie. Okaże się odpowiednie do sypialni małżeńskiej, pokoju nastolatka czy do pokoju babci. Ponadto takie rozwiązanie również wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy.

Bielizna pościelowa, która doskonale sprawdzi się także w szpitalach lub domach spokojnej starości

Prześcieradło nieprzemakalne 160x200, które nie przepuszcza płynów, warto wziąć pod uwagę nie tylko w domu, podczas opieki nad osobą wymagającą stałej opieki czy chorą. Jak wspomnieliśmy, doskonale sprawdzi się także w sanatoriach, szpitalach czy domach spokojnej starości, gdzie również przebywają osoby wymagające szczególnych względów. W tym wypadku prześcieradła nieprzemakalne 160x200 wywiążą się ze swojej roli idealnie, gdyż będą odpowiednie do łóżek osób o różnym wzroście. A to przekłada się na wygodę ich stosowania, ponieważ nie ponosi z sobą konieczności dobierania większej bielizny pościelowej do większego łóżka, a mniejszej do mniejszego i nie pociąga za sobą dodatkowych obowiązków w postaci segregacji bielizny pościelowej. Materiał nie przepuszcza płynów, a tym samym może perfekcyjnie zabezpieczyć materac. Dodatkową gwarancję dają dodatkowe gumki.

Podłoże nieprzemakalne odpowiednie także dla alergików

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak zabezpieczyć materac w łóżku osoby skłonnej do alergii. W takim wypadku również warto zdecydować się na prześcieradło nieprzemakalne 160x200 lub inne rozmiarowo, które nie powoduje alergii. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe są jej skutki, dlatego uzupełniliśmy naszą ofertę o modele bezpieczne, wykonane z wysokojakościowych materiałów, które nie wpływają negatywnie na zdrowie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby prać je w pralce, nawet w wyższych, wskazanych na metce lub dołączonej instrukcji temperaturach. To pozwoli nam po użyciu nadać im pożądaną, idealną czystość i świeży zapach, a jednocześnie pozwoli pozbyć się wszelkich bakterii czy roztoczy, które są szczególnie uciążliwym alergenem dla wielu osób. Także więc możliwość częstego prania w odpowiednich temperaturach wpływa na to, że prześcieradło nieprzemakalne 160x200 nie powoduje alergii.

Modele mierzące 180 centymetrów szerokości i 200 długości dla większych łóżek

Niekoniecznie jednak musisz decydować się na prześcieradła nieprzemakalne 160x200 centymetrów. Mnóstwo osób lubi podczas snu mieć dużo miejsca, tak aby nic nie wpływało na komfort ich odpoczynku. Na większe modele decydują się także osoby, dla których prześcieradło nieprzemakalne 160x200 mogłoby okazać się zbyt wąskie lub nie współgrałoby z wielkością łóżka lub materaca. Dzieje się tak chociażby w przypadku łóżek przeznaczonych dla dwóch osób. Zbyt wąski materiał spowodowałby, że podłoże nie zostałoby całkowicie zabezpieczone, co mogłoby niechybnie doprowadzić prędzej czy później do powstania zabrudzeń. A jak doskonale wiemy, usunięcie plamy z nie tak małego materaca jak przeznaczony do kołyski to już cięższa sprawa. Dlatego w naszej ofercie dostępne są także wersje mierzące 180 centymetrów szerokości i 200 centymetrów długości.

Nieprzemakalne prześcieradła w bogatej palecie kolorystycznej

Jak wspomnieliśmy, doskonałej jakości nieprzemakalne prześcieradła występują w bogatej gamie kolorystycznej. Dzięki temu nawet miejsce do spania dla osoby wymagającej stałej opieki może prezentować się stylowo i jednocześnie wpływać na wystrój całej sypialni. Nawet starsze osoby potrzebują przecież małej dawki optymistycznych kolorów. Dlatego warto rozważyć postawienie na jakiś bardziej intensywny akcent zamiast na kojarzącą się ze sterylną czystością biel. Dobrym pomysłem może okazać się na przykład beżowe podłoże, które stanie się znakomitym tłem dla pościeli oraz poduszek o intensywnych barwach. Subtelny beż interesująco współgra z wieloma innymi kolorami, co pozwala na uzyskanie mnóstwa nieszablonowych aranżacji sypialni. Zwłaszcza jeśli do beżowego modelu dodamy na przykład pościel w piękne kwieciste, roślinne, geometryczne lub nawiązujące do pór roku wzory.

Modele dla najmłodszych niekoniecznie w odcieniu różu i koloru niebieskiego

Przyjęło się, że do dziewczynek najlepiej pasuje róż. Natomiast chłopcy powinni koniecznie sypiać w pościeli, w której pojawi się przynajmniej odrobina koloru niebieskiego. Dlatego także w naszym sklepie internetowym są dostępne modele o takich właśnie kolorach. To jednak nie jedyna propozycja. Niekoniecznie przecież trzeba stosować się do utartych schematów. Polecamy także nieprzemakalne prześcieradło w odcieniu zielonym, kremowym czy szarym. Ta ostatnia propozycja, podobnie jak model, który nie przepuszcza płynów, w odcieniu beżu, stanie się pięknym tłem dla pościeli o mocnych barwach. Może ślicznie współgrać na przykład z bielizną pościelową w chabrowe, lawendowe, różowe, koralowe, bordowe lub czerwone wzory. Przy czym wybór jest o wiele większy, a to daje niezliczone możliwości aranżacyjne osobom, które uwielbiają eksperymenty wnętrzarskie.

Zyskaj piękne, stylowe wnętrze do spania za pomocą nieprzemakalnych prześcieradeł utrzymanych w różnych kolorach

Jeśli marzysz, aby pokój bliskiej Ci osoby stanowił miejsce, w którym można zrelaksować się i wyciszyć, warto wziąć pod uwagę na doskonałej jakości nieprzemakalne prześcieradło w kolorze niebieskim. Do tej wersji możesz dobrać na przykład pościel w geometryczne wzory w odcieniu lawendowym lub pościel w kolorowe kwiaty, na której pojawi się także niebieski akcent. Ponadto barwa nieba jest mile widziana w pomieszczeniach w stylu marynistycznym, co również warto wziąć pod uwagę. Także model w kolorze zielonym pozwoli Ci wyczarować piękne, miłe dla oka wnętrze, w którym przyjemnie będzie odpocząć, zapadając w błogi sen. Tego typu bielizna pościelowa będzie stanowić zgrany duet chociażby z kompletem pościeli w zielone motywy roślinne lub w geometryczne wzory. Jeśli martwisz się, że wybór właściwego modelu zajmuje wiele czasu, zapewniamy, że niekoniecznie. Wystarczy, że skorzystasz z naszej internetowej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładnie taką bieliznę pościelową, jakiej szukasz. Wybierz odpowiadający Ci rozmiar, kolor lub materiał i na stronie wyświetlą się wyłącznie interesujące Cię propozycje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium