Prześcieradła nieprzemakalne

W naszym sklepie internetowym Nyks dostępny jest bogaty asortyment bielizny pościelowej, wśród której oprócz standardowych prześcieradeł znajdziesz również prześcieradła nieprzemakalne. Oferujemy niezwykle szeroki wybór modeli utrzymanych w ciekawych kolorach oraz w rozmiarach dostosowanych zarówno do kołysek, łóżeczek, jak i do łóżek osób dorosłych. Nasza kolekcja jest tak okazała, że zdecydowanie się na jeden tylko model może okazać się nie lada wyzwaniem. Każdy produkt został wykonany z wysokiej jakości składników i każdy jest w stu procentach dostosowany do potrzeb najbardziej nawet wymagających konsumentów. Dzięki dużej palecie kolorystycznej dostępne prześcieradła nieprzemakalne można z powodzeniem dostosować do tonacji lub wzorów kompletu pościeli, jak też do wystroju sypialni, stylu pokoju młodzieżowego czy dziecięcego. Już teraz poznaj całą naszą ofertę i zdecyduj się na bieliznę pościelową w pełni zgodną z Twoimi gustami i potrzebami. Zapraszamy!

Ukryj opis
Produktów w tej kategorii: 147
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 beż
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 biały
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 jabłuszko
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 jasny róż
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 niebieski e
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do kołyski 40x90 szary
Producent: NYKS
Cena: 22,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 beż
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 biały
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x180 szary
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 beż
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 biały
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 100x200 szary
Producent: NYKS
Cena: 74,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 beż
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 biały
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 jabłuszko
Producent: NYKS
Cena: 75,99 zł 79,99 zł
szt.
  • promocja
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 kremowe
Producent: NYKS
Cena: 75,99 zł 79,99 zł
szt.
  • promocja
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 120x200 szary
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 140x200 beż
Producent: NYKS
Cena: 82,99 zł
szt.
Prześcieradło nieprzemakalne do łóżeczka 140x200 biały
Producent: NYKS
Cena: 79,99 zł 82,99 zł
szt.
  • promocja

Odpowiednie do kołysek, łóżeczek oraz łóżek dla młodzieży i osób dorosłych

W naszej kolekcji dostępne są prześcieradła nieprzemakalne odpowiednie dla szerokiego zakresu odbiorców. Występują one w mniej popularnych, a także w najpopularniejszych rozmiarach: 90 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 200 x 220 i inne. Dzięki temu sprawdzą się zarówno w kołyskach dziecięcych, jak i w łóżeczkach oraz jedno- i dwuosobowych łóżkach. Stanowią ogromne udogodnienie, ponieważ znakomicie chronią przed ewentualnymi plamami czy innego rodzaju zanieczyszczeniami, o które nietrudno zwłaszcza wówczas, jeśli w mieszkaniu są dzieci. Nawet najmniejsza plama na materacu może sprawić, że nie będzie on prezentował się już tak dobrze jak tuż po nabyciu. A zamiast zastanawiać się, co zrobić z takimi problemami, lepiej im zapobiegać, zakładając niezwykle praktyczne prześcieradło nieprzemakalne. Przysłuży się nam ono nie tylko na wypadek ewentualnych zabrudzeń, ale również podczas karmienia i przewijania maleństwa czy też w trakcie wykonywania innego rodzaju czynności higienicznych.

Doskonałe podczas opieki nad osobami chorymi czy wymagającymi stałej opieki

Prześcieradło nieprzemakalne może okazać się również niezastąpione w czasie opieki nad osobą starszą lub z niepełnosprawnością. Dzięki niemu mamy pewność, że podczas różnego rodzaju czynności, w trakcie wykonywania których mamy do czynienia z płynami, ze środkami higienicznymi lub przeznaczonymi do pielęgnacji ciała, materac pozostanie suchy i niezabrudzony. A tym samym jego czyszczenie czy nawet wymiana okażą się absolutnie zbędne. Staje się to tym bardziej istotne, że pierwsza opcja wiąże się z dodatkową stratą czasu, natomiast druga pociąga za sobą dodatkowe wydatki. Po prostu nieprzemakalne prześcieradło chroni materac przed zabrudzeniem lepiej, niż może się wydawać. Ten rodzaj specjalnej bielizny pościelowej sprawdzi się w przypadku dzieci czy osób wymagających stałej opieki, a nawet w przypadku osób zdrowych. Nigdy przecież nie wiadomo, czy nie rozlejemy na prześcieradło pitej podczas porannego śniadania w łóżku kawy lub innego płynu.

Chroni przed zabrudzeniami i wpływa na podniesienie komfortu snu

Prezentowane prześcieradła nieprzemakalne perfekcyjnie wywiązują się ze swojego zadania, ponieważ są złożone z dwóch warstw. Pierwszą z nich, górną, stanowi tkanina, natomiast drugą – specjalna nieprzepuszczająca płynów ani innych substancji powłoka zwana membraną, na którą składa się wyłącznie poliuretan. Funkcja tych dwóch powłok nie ogranicza się jednak tylko do zapewnienia czystości, ponieważ ich druga rola polega na tym, że przyczyniają się do spokojnego snu, a trzecia na tym, że pozwalają skórze naturalnie oddychać. Co więcej, poprzez zabezpieczenie materaca przed ewentualnymi plamami prześcieradło nieprzemakalne zabezpiecza go jednocześnie przed rozmnażaniem się bakterii czy grzybów, które mogłyby stać się niebezpieczne dla maleństwa, jak też dla osoby dorosłej. Decydując się na prześcieradło nieprzemakalne, gwarantujemy sobie pełną wygodę i idealną czystość, a zarazem oszczędzamy czas, który byłby potrzebny na poradzenie sobie z nadobowiązkowymi czynnościami związanymi z usuwaniem plam z materaca.

Prześcieradło nieprzemakalne – odporne na uszkodzenia i przyjemne w dotyku

Istotną zaletą, jaką cechują się prześcieradła nieprzemakalne, jest wykonanie ich z niezwykle praktycznej tkaniny frotté złożonej w 82% z bawełny i w 18 procentach z poliestru. O doskonałej jakości tego materiału stanowi także jego odpowiednio wysoka gramatura. Tkanina frotté zalicza się do miękkich i przyjemnych w dotyku, a za sprawą tych właściwości nie przyczynia się do podrażnienia skóry osoby dorosłej ani też do podrażnienia delikatnej skóry niemowlęcia, ale wpływa na zwiększenie komfortu, i to nie wyłącznie podczas snu. Materiał frotté, z którego wykonano prześcieradło nieprzemakalne, posiada wysoką gramaturę, co wpłynęło też na jego właściwą grubość. Dzięki temu model wyróżnia się odpornością na przecieranie się czy pękanie. To z kolei gwarantuje, że posłuży on swoim właścicielom przez wiele miesięcy.

Funkcjonalne i niedrogie prześcieradła nieprzemakalne z gumką lub bez gumki

Na naszą ofertę składają się nieprzemakalne prześcieradła zarówno dla seniora, jak i dzieci i nie tylko. Są one dostępne z gumką lub bez niej. Szczególnie warto poświęcić nieco więcej czasu wersjom z gumką, które charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością. Dzięki niby niewiele znaczącej, wszytej na całym obwodzie materiału, niewidocznej na zewnątrz gumce bielizna pościelowa nie zsuwa się z materaca, nie spada z niego i nie roluje, lecz pozostaje odpowiednio gładka nawet podczas niespokojnych ruchów dziecka, mniej spokojnego snu czy też wykonywania różnego rodzaju czynności. Aby nadać bieliźnie pościelowej z gumką idealną gładkość, wystarczą lekkie poprawki. I nawet samo jej zakładanie oraz zdejmowanie przebiega błyskawicznie i sprawnie, gdyż nałożone prześcieradło nieprzemakalne perfekcyjnie przylega do powierzchni materaca. Jednocześnie dzięki temu, że się nie przesuwa, nie powoduje też żadnego dyskomfortu podczas odpoczynku.

Prześcieradła o różnych kolorach i pięknych wzorach

Dostępne w ofercie prześcieradła wodoszczelne, m.in. 90 x 200, 140 x 200 centymetrów, a także modele w innych rozmiarach występują w bogatej palecie kolorystycznej, dzięki czemu można je dostosować do kolorystyki pościeli, a także do wystroju wnętrza. Polecamy prześcieradła nieprzemakalne w tonacjach spokojnych oraz mocniejszych. Doskonałym rozwiązaniem może być też zdecydowanie się na prześcieradło nieprzemakalne w neutralnej: szarej, białej czy beżowej odsłonie, które sprawdzi się z pościelą jednokolorową lub wzorzystą. Dobrym sposobem na ożywienie miejsca do spania mogą okazać się prześcieradła nieprzemakalne różowe, niebieskie czy czerwone. Zwłaszcza jeśli dopełnimy je zestawem pościeli z wzorami o podobnych akcentach. Rozwiązań jest niesłychanie wiele, tym bardziej że oferujemy również stylowe komplety pościeli, dzięki którym pokój maleństwa, dziecka czy osoby dorosłej może zyskać zupełnie nowy charakter.

Bielizna pościelowa do zadań specjalnych – sprawdzi się w wielu różnych obiektach

Prześcieradła nieprzemakalne to właściwe rozwiązanie dla domu, ale nie tylko. Idealnie sprawdzi się także w szpitalach, domach spokojnej starości czy nawet w żłobkach i sanatoriach. Decydując się na nie, wybieramy najlepsze z możliwych rozwiązań nie tylko dlatego, że zaoszczędzimy czas, który byłby potrzebny na ewentualne czyszczenie materaca w przypadku zabrudzeń. Prześcieradła nieprzemakalne stanowią najlepsze rozwiązanie przede wszystkich dla dzieci i osób, które będą z nich korzystać. A to dlatego, że za ich sprawą mają one zagwarantowane miękkie w dotyku podłoże, które nie przyczyni się do podrażnienia skóry ani też nie wpłynie na zmniejszenie komfortu snu. Już teraz sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na model, który spełni Twoje oczekiwania, a także oczekiwania osoby, dla której zostanie przeznaczony. Zapewniamy terminową realizację zleceń, atrakcyjne ceny i możliwość zwrotu towaru w ciągu dwóch tygodni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium