Produkt dnia
Ręcznik kąpielowy plażowy 100x160 Ibiza pomarańcz
Ręcznik kąpielowy plażowy 100x160 Ibiza pomarańcz
62,99 zł 53,99 zł
szt.

Ochraniacze na materac

Ochraniacze na materac nie są wyłącznie potrzebne w łóżeczku dziecka, aby zapobiec przemoknięciu materaca. Zalet i funkcji tych produktów jest znacznie więcej. W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości ochraniacze, które bez dwóch zdań spełnią Twoje oczekiwania pod względem wygody użytkowania oraz zabezpieczenia materaca. W naszym sklepie kupisz podkład pod prześcieradło o różnych wymiarach, co przełoży się na możliwość wyszukania produktu idealnie pasującego do wielkości łóżka czy łóżeczka. Wodoodporny ochraniacz na materac w różnych rozmiarach, miękki i przede wszystkim zapewniający ochronę przed wilgocią? Tylko w sklepie Nyks.pl! Co więcej, nasze produkty zostały szczegółowo przebadane i otrzymały certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, który wyraźnie wskazuje na to, że każda nasza mata na materac jest w pełni bezpieczna dla użytkownika i wolna od szkodliwych substancji.

Ukryj opis
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 70x180
Producent: NYKS
Cena: 26,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 80x180
Producent: NYKS
Cena: 27,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 80x190
Producent: NYKS
Cena: 27,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 80x200
Producent: NYKS
Cena: 27,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 90x180
Producent: NYKS
Cena: 29,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 90x190
Producent: NYKS
Cena: 29,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do kołyski 40x90
Producent: NYKS
Cena: 12,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 60x120
Producent: NYKS
Cena: 19,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x120
Producent: NYKS
Cena: 24,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x140
Producent: NYKS
Cena: 21,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x160
Producent: NYKS
Cena: 23,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x200
Producent: NYKS
Cena: 26,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 80x160
Producent: NYKS
Cena: 27,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 80x170
Producent: NYKS
Cena: 27,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 90x160
Producent: NYKS
Cena: 31,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 100x180
Producent: NYKS
Cena: 32,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 100x200
Producent: NYKS
Cena: 32,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 110x200
Producent: NYKS
Cena: 38,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 120x180
Producent: NYKS
Cena: 42,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 120x200
Producent: NYKS
Cena: 35,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 130x200
Producent: NYKS
Cena: 41,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 140x200
Producent: NYKS
Cena: 38,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 150x200
Producent: NYKS
Cena: 46,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 160x200
Producent: NYKS
Cena: 41,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 180x200
Producent: NYKS
Cena: 46,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 200x200
Producent: NYKS
Cena: 49,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 200x220
Producent: NYKS
Cena: 52,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 90x200
Producent: NYKS
Cena: 29,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 120x60
Producent: NYKS
Cena: 19,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 140x70
Producent: NYKS
Cena: 21,99 zł
szt.

Zalety ochraniaczy na materac - postaw na potrzebny element każdego łóżka!

Zacznijmy od podstawowej zalety, czyli wodoodporności. Podkład pod prześcieradło został stworzony z materiałów nieprzepuszczających wilgoci. W ten sposób chroni on materac przed ewentualnym zamoczeniem. Przede wszystkim przesiąknięty, zawilgocony materac nie zapewnia takiego komfortu, jak ten bez uszkodzeń. Co więcej, po pewnym czasie zaczyna nieprzyjemnie pachnieć, bakterie i drobnoustroje namnażają się szybciej, a w skrajnych przypadkach pojawia się pleśń - dlatego nie powinieneś tego bagatelizować. Postaw na ochraniacz na materac, który zapobiegnie takim sytuacjom.

Nieprzemakalny ochraniacz na materac, jakie jeszcze ma zalety? Niezwykle istotny jest komfort. Miękka, dodatkowa warstwa materiału przekłada się na większą wygodę w trakcie leżenia na łóżku. W prosty sposób możesz zapewnić sobie dodatkową warstwę materiału zapewniającą głębszy sen, co przekłada się na lepszą regenerację. Co ważne, zrobisz to nie tylko dla siebie, ale również całej swojej rodziny, bo ochraniacze na materace sprawdzą się na każdego rodzaju łóżku i na każdym materacu.

Nie można zapomnieć o następnej zalecie, która jest istotna szczególnie dla osób ceniących sobie czystość w sypialni. Podkład na materac zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed roztoczami i innymi drobnoustrojami, które już po kilkudziesięciu godzinach od prania tworzą się na powierzchni materaca, prześcieradła i pościeli. Wodoszczelna, ale oddychająca warstwa, jaką jest mata na materac sprawi, że cyrkulacja powietrza zostanie zachowana. Co za tym idzie, drobnoustroje nie będą pojawiać się szybciej, jeśli nie zapomnisz o regularnym praniu ochraniacza.

Nieprzemakalny ochraniacz na materac jest również doskonałą ochroną przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniem. Każdy lubi czasem poleżeć z ulubioną herbatą lub kawą w łóżku, a często także zjeść coś leżąc w łóżku. Prawdopodobnie nie raz zdarzyło Ci się wylanie czegoś słodkiego lub zanieczyszczenie prześcieradła, a może materaca jednym ze składników posiłku. Decydując się na podkład na materac, nie musisz obawiać się trwałości plam i zabrudzeń. Wyczyść, wypierz, a następnie wysusz matę i gotowe!

Wiemy, że ochraniacze na materac mają praktycznie służyć użytkownikowi. Nie bylibyśmy jednak sobą, nie dodając do nich pięknego wykończenia w postaci satynowych lamówek. To nie tylko wizualny dodatek, ale również zwiększenie trwałości materiału, który po wielu praniach w wysokich temperaturach mógłby zacząć się niszczyć właśnie na końcach. Wodoodporny ochraniacz na materac, mimo że często niewidoczny, zapewni piękny efekt wizualny w Twojej sypialni.

Dostępne rozmiary ochraniaczy na materac w naszym sklepie

W tej kategorii czekają na Ciebie ochraniacze na materac w wielu rozmiarach. Dzięki temu możliwy jest zakup i założenie produktu na łóżko jedno, dwuosobowe lub sporych rozmiarów łoże małżeńskie. Do Twojej dyspozycji oddajemy między innymi ochraniacz na materac 160x200, który idealnie sprawdzi się właśnie na łóżkach sporych rozmiarów. Na te nieco mniejsze łóżka polecamy z kolei ochraniacz na materac 140x200. Oczywiście to tylko kilka przykładów rozwiązań, na które możesz się zdecydować w naszym sklepie. Do tej pory najmniejszym ochraniaczem, jaki oferujemy, jest ten do kołyski o szerokości 40 centymetrów i długości 90 centymetrów.

Czy to koniec, jeśli chodzi o rozmiary? Oczywiście, że nie! Tak naprawdę umożliwiamy klientom wybór rozmiarów, których szerokość i długość zmienia się co 10, czasem 20 centymetrów, licząc od 60x120, a kończąc na 200x220 centymetrów. Jak widzisz, wybór jest spory i tylko od Ciebie, Twoich wymagań, potrzeb i oczywiście wielkości łóżek w domu zależy, na co postawisz. Możesz mieć jednak pewność, że każda mata na materac, bez względu na rozmiar, będzie oferować użytkownikowi te same zalety!

Gdzie najlepiej sprawdzą się maty ochronne na materac?

Powiedzieliśmy już, że ochraniacz na materac 160x200, a także każdy inny, bez względu na rozmiar, sprawdzi się na łóżkach w całym domu. Każdy podkład na materac spełni oczekiwania wszystkich użytkowników, bez względu na ich wiek. Produkt jest odpowiedni także dla niemowląt, ponieważ nasze produkty nie powodują reakcji alergicznych. Osoby starsze i seniorzy również będą zadowoleni z takiego rozwiązania. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie!

Polecamy nasz nieprzemakalny ochraniacz na materac w każdym rozmiarze także do hotelowych pokoi czy pokoi w pensjonatach, ale również hospicjach i domach spokojnej starości. W takich placówkach niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie materacy, a także możliwość prania ochraniaczy i wszystkich innych tekstyliów znajdujących się na łóżkach. Wybierając nasz podkład, możesz zapewnić gościom, dzieciom i pacjentom higieniczne warunki do snu, a także komfort każdej nocy.

Jak dbać o czystość ochraniaczy pod materace? To naprawdę proste!

Ochraniacz na materac 160x200 oraz każdy inny w naszej ofercie może być prany w pralce. Co więcej, technologia ich wykonania, a także użyte do tego tekstylia pozwalają prać podkłady w temperaturze do 95 stopni! Zapewnia to skuteczne, szybkie i przede wszystkim dokładne usunięcie wszelkich zabrudzeń, a co najważniejsze - pozbycie się drobnoustrojów, roztoczy, czy wirusów, dzięki czemu każda nasza mata na materac nie będzie łapać ich tak szybko. Tam, gdzie często przewija się wiele gości, czy pacjentów, tam niezbędne jest wykorzystanie podkładów, które mogą być prane w bardzo wysokich temperaturach.

Mata ochronna na materac może być dodatkowo sterylizowana. W temperaturze, w której sterylizuje się różne przedmioty, ginie blisko 100 procent wszystkich drobnoustrojów występujących w tekstyliach. To także doskonały sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, na przykład po zmoczeniu podkładu przez niemowlę lub dziecko. Każdy ochraniacz na materac będzie więc nie tylko czysty, lecz będzie także pachnieć jak nowy po każdorazowej sterylizacji.

Nieprzemakalne ochraniacze na materac - z czego zostały stworzone?

Każdy ochraniacz na materac został stworzony z najwyższej jakości materiałów, które spełnią wszystkie oczekiwania klientów, w tym tych najbardziej wymagających. Wodoodporny ochraniacz na materac ma dwie warstwy. Pierwsza warstwa wierzchnia to dzianina frotte. Jest ona wykonana z połączenia bawełny 82%, a także poliestru 18%. Taka kombinacja sprawia, że mata na materac jest miękka, delikatna, ale jednocześnie bardzo trwała i przy tym odpowiednio rozciągliwa.

Druga warstwa, czyli ta na spodzie, to z kolei materiał wodoodporny. Dzięki niemu ochraniacz na materac 140x200 jest po prostu nieprzemakalny, a Ty nie musisz martwić się wilgotnym materacem w żadnym przypadku! Warstwa pod spodem została wykonana ze stuprocentowego poliuretanu. Ten jest nie tylko odporny na wilgoć, ale również odpowiednio rozciągliwy, dzięki czemu świetnie łączy się z warstwą wierzchnią. Co więcej, zaletą poliuretanu jest jego trwałość, co sprawia, że ochraniacze na materac mogą być prane w wysokich temperaturach i to wielokrotnie o sporej częstotliwości.

Podkłady pod prześcieradło - jak je założyć na materac?

Założenie podkładu na materac jest naprawdę proste, bo wszystkie ochraniacze na materac mają wszyte na rogach zakładki, które po założeniu stabilnie trzymają się każdego podłoża. Ich podstawowa długość jest niewielka, co z kolei przekłada się na odpowiednie utrzymywanie się na tych naprawdę wąskich materacach! Podkład pod prześcieradło odpowiednio złączy materac i prześcieradło.

Wszystko to sprawia, że ochraniacz na materac 160x200 oraz produkt o każdym innym rozmiarze założysz na materac szybko i skutecznie, a podczas niespokojnych nocy, szczególnie w przypadku dzieci, nie będzie dochodziło do przesuwania się podkładu, spadania prześcieradła czy tekstyliów z materaca.

Pochodzenie materiałów i podkładów z tej kategorii

Czy wiesz, że każdy ochraniacz na materac z tej kategorii to produkt, który powstał w Polsce? Stawiamy na rodzimych dostawców materiałów. Cenimy sobie jakość i krótki czas dostawy dla naszych klientów, dlatego zawsze staramy się mieć odpowiednie materiały i produkty na stanie. To wszystko jest możliwe, kiedy stawiamy wyłącznie na polskie materace. Postaw więc na rozwiązania rodzimych producentów i dostawców. Możesz liczyć na sporą trwałość, ale również niezawodność każdego produktu. Wybierz produkt z tej kategorii, a przekonasz się o tym sam!

Zapraszamy do zakupu ochraniaczy na materac

Jesteś zdecydowany na zakup produktu z tej kategorii? Może nie wiesz, na jaki podkład na materac postawić? W takim razie skontaktuj się z nami! Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Chętnie doradzimy, a także rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Z nami wybierzesz podkład pod prześcieradło dostosowany rozmiarem do Twojego łóżka, a także Twoich wymagań jakościowych. Jeśli chodzi o barwę, stawiamy na uniwersalną biel, którą użyjesz pod prześcieradło jasne, ale i to ciemniejsze. Wodoodporny ochraniacz na materac o wielu zaletach, sprawdzający się w wielu miejscach, czeka na Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium