Ochraniacze na materac

Nieprzemakalny ochraniacz na materac to produkt, który jest niezbędny w Twojej sypialni, jeśli zależy Ci na przedłużeniu żywotności materaca. Stosowanie maty nie tylko chroni przed szybszym zużyciem, ale również znacznie ułatwia czyszczenie posłania. Podkład na materac jest polecany do łóżek, które są szczególnie narażone na zanieczyszczenia i zabrudzenia. To idealne rozwiązanie w przypadku łóżek dziecięcych oraz tych użytkowanych przez osoby chore i starsze. Pokrowiec na materac skutecznie ochroni przed fekaliami, potem, śliną czy jedzeniem. Oferujemy bogaty wybór mat ochronnych. Dostępne są w szerokiej palecie rozmiarów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz podkład nieprzemakalny idealny do Twojego łóżka. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Ukryj opis
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 70x180
Producent: NYKS
Cena: 27,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 80x180
Producent: NYKS
Cena: 30,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 80x190
Producent: NYKS
Cena: 30,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 80x200
Producent: NYKS
Cena: 30,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 90x180
Producent: NYKS
Cena: 32,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 90x190
Producent: NYKS
Cena: 32,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do kołyski 40x90
Producent: NYKS
Cena: 12,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 60x120
Producent: NYKS
Cena: 20,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x120
Producent: NYKS
Cena: 24,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x140
Producent: NYKS
Cena: 24,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x160
Producent: NYKS
Cena: 25,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 70x200
Producent: NYKS
Cena: 27,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 80x160
Producent: NYKS
Cena: 30,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 80x170
Producent: NYKS
Cena: 30,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 90x160
Producent: NYKS
Cena: 32,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 100x180
Producent: NYKS
Cena: 36,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 100x200
Producent: NYKS
Cena: 36,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 110x200
Producent: NYKS
Cena: 39,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 120x180
Producent: NYKS
Cena: 39,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 120x200
Producent: NYKS
Cena: 39,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 130x200
Producent: NYKS
Cena: 44,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 140x200
Producent: NYKS
Cena: 44,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 150x200
Producent: NYKS
Cena: 47,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 160x200
Producent: NYKS
Cena: 47,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 180x200
Producent: NYKS
Cena: 52,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 200x200
Producent: NYKS
Cena: 54,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 200x220
Producent: NYKS
Cena: 59,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny 90x200
Producent: NYKS
Cena: 32,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 120x60
Producent: NYKS
Cena: 19,99 zł
szt.
Exlusive ochraniacz nieprzemakalny do łóżeczka 140x70
Producent: NYKS
Cena: 21,99 zł
szt.

Ochraniacz na materac - zadbaj o swoje łóżko z Nyks.pl!

Porządny materac, który zapewni Ci komfort snu to niemały wydatek, dlatego warto o niego odpowiednio zadbać, aby służył Ci jak najdłużej. Chociaż wydawać by się mogło, że nie jest on narażony na szkodliwe czynniki, rzeczywistość jest zupełnie inna. Materac znajduje się bezpośrednio pod prześcieradłem, które nie jest wodoodporne, dlatego jest on narażony na różnego rodzaju zanieczyszczenia i zabrudzenia. Nieprzemakalny ochraniacz na materac skutecznie zabezpieczy przed:

 • moczem, na który narażone są łóżka dziecięce oraz te, na których śpią osoby chore i stare,
 • potem, który powoduje nieestetyczne żółte plamy,
 • śliną i naskórkiem, które stwarzają idealne środowisko do rozwoju bakterii i roztoczy,
 • wymiocinami,
 • innymi zabrudzeniami, takimi jak jedzenie, kurz, pyły czy sierść zwierzęca.

Ochraniacz na materac zapewni odpowiednią czystość i właściwy poziom higieny, dzięki czemu poprawi jakość snu oraz wydłuży żywotność materaca. Korzystanie z podkładu na łóżko pozwoli zaoszczędzić Ci dużo pieniędzy oraz czasu. Dzięki dodatkowej ochronie nie trzeba prać materaca, co jest wyjątkowe trudne i problematyczne. Zadbaj o swoje łóżko i swoją wygodę, wybierając nieprzemakalny ochraniacz na materac od Nyks!

Dlaczego warto stosować ochraniacze na materac?

Ochraniacze na materac mają chronić Twoje łóżko przed zabrudzeniem i zamoczeniem. Stosowanie podkładów pozwala poprawić jakość Twojego snu, wydłużyć trwałość materaca, ułatwić zabiegi pielęgnacyjne czy przyspieszyć wymianę pościeli w razie zamoczenia przez dzieci lub osoby chore. Zawilgocony materac wymaga suszenia, a spanie w nim jest niemożliwe. W takich sytuacjach konieczne więc jest posiadanie materaca zapasowego lub dodatkowego łóżka. Wysokiej jakości nieprzemakalny pokrowiec na materac pozwoli uniknąć takich sytuacji - wystarczy zdjąć mokry podkład i wymienić na suchy. Dodatkowo zawilgocony materac to idealne środowisko do rozwoju szkodliwych bakterii, wirusów, grzybów oraz innych chorobotwórczych drobnoustrojów, a brzydki zapach trudno usunąć.

Podkład nieprzemakalny wykonany jest z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku i delikatnego materiału, który zapewnia dodatkową warstwę materiału i większą miękkość, co znacząco wpływa na komfort w trakcie snu. Głęboki, nieprzerwany odpoczynek pozwoli Ci się lepiej zregenerować, dzięki czemu obudzisz się wyspany, zrelaksowany i pełen energii. Oferowane przez nas ochraniacze na materac zostały przebadane laboratoryjnie i uzyskały cieszący się dużym zaufaniem certyfikat Oeko-Tex ® Standard 100, który gwarantuje, że do produkcji wyrobów nie zostały użyte żadne szkodliwe dla życia i zdrowia surowce.

Warto stosować pokrowiec na materac, jeżeli zależy Ci na ochronie przed wilgocią, kurzem, roztoczami oraz innymi zanieczyszczeniami. To produkt dedykowany osobom, które chcą przedłużyć żywotność swojego materaca oraz zapewnić sobie i swojej rodzinie maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Maty na materac - sprawdź, czym się kierować przy wyborze

Na rynku dostępne są różne ochraniacze na materac, dlatego wybór odpowiedniego modelu może nie wydawać się prosty. Dokonując zakupu idealnego produktu, warto sprawdzić kilka parametrów i właściwości, które pozwolą wybrać pokrowiec na materac dostosowany do Twoich potrzeb.

 1. Materiał wykonania - to kluczowy parametr, od którego zależy nie tylko funkcjonalność, ale i komfort użytkowania. Ochraniacz na materac powinien być wykonany z nieprzemakalnego materiału, a zarazem takiego, który pozwoli skórze oddychać i zapewni właściwą cyrkulację powietrza.
 2. Certyfikaty - warto wybierać sprawdzone produkty od zaufanych producentów, które posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo. Każdy nieprzemakalny ochraniacz na materac z naszej oferty został przebadany laboratoryjnie i jest certyfikowany przez Oeko-Tex ®.
 3. Wodoodporność - nie wszystkie pokrowce są wodoodporne, dlatego przed zakupem należy zastanowić się, jaki ochraniacz na materac jest Ci potrzebny. Uniwersalnym rozwiązaniem są nieprzemakalne modele, które sprawdzą się w każdych warunkach.
 4. Sposób zakładania - na rynku dostępne są maty wyposażone zarówno w gumkę, która ułatwia zakładanie i uniemożliwia przemieszczanie się, jak i te, które należy po prostu położyć. W naszym sklepie internetowym wszystkie maty na materac posiadają wygodną, praktyczną gumkę przy każdym narożniku, która znacznie poprawia komfort ich użytkowania.
 5. Pielęgnacja - nieprzemakalny ochraniacz na materac to produkt, który ma nie tylko zabezpieczać przed zanieczyszczeniami, ale również zapewniać odpowiednią czystość i poziom higieny, dlatego koniecznie zwróć uwagę, w jaki sposób należy go czyścić. Warto wybierać te wyroby, które można prać w pralce w wysokiej temperaturze.

Kiedy warto wybrać nieprzemakalny ochraniacz na materac?

Mata ochronna na materac polecana jest wszystkim użytkownikom, którzy chcą zabezpieczyć swoje łóżku przed przedwczesnym zużyciem, a także zabrudzeniem i zawilgoceniem. To wyrób, który polecamy alergikom - stanowi skuteczną barierę przed rozwojem roztoczy i bakterii, zabezpiecza materac przed naskórkiem, kurzem i pyłem, które przyczyniają się do rozwoju alergennych patogenów. Ochraniacze na materac to idealne rozwiązanie do dziecięcych łóżeczek - stanowi dodatkową nakładkę higieniczną, która zabezpiecza przed zamoczeniem, o co nietrudno w przypadku najmłodszych. Skutecznie osłania materac przed powstawaniem plam, które trudno z niego usunąć. Pokrowiec na materac to również propozycja dla każdego do codziennego użytku oraz dla osób chorych i starszych, które nie kontrolują już swoich potrzeb fizjologicznych i istnieje duże ryzyko zabrudzenia posłania. Dodatkowo osoby niewstające z łóżka są bardziej narażone na pocenie się, co powoduje stałe zawilgocenie materaca - nie ma on możliwości wyschnąć - przyczyniając się do namnażania pleśni i bakterii. Nie tylko jest to niebezpieczne, ale również niekomfortowe. Nieprzemakalny ochraniacz na materac to produkt, który pozwoli zapewnić odpowiednią wygodę i higienę tym, którzy są skazani na leżenie. Mata ochronna na materac polecana jest również do hoteli, noclegowni i pensjonatów, gdzie goście często się zmieniają i szczególnie ważne jest czyste i higieniczne środowisko snu. Nigdy nie wiadomo, czym materac może zostać ubrudzony, dlatego warto zakupić ochraniacz na materac, który po wizycie można z łatwością wyprać, czy wymienić na nowy.

Podkład nieprzemakalny - bogata oferta ochraniaczy od Nyks!

Ochraniacze na materac z naszego sklepu internetowego to dobre gatunkowo wyroby, wyprodukowane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych i poddanych badaniom materiałów. Kupując podkład na łóżko od Nyks możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt trwały, funkcjonalny i bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny. W ofercie posiadamy bogaty wybór podkładów w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni na swoje łóżko. Dostępny jest ochraniacz na materac 160x200 cm, który wybierany jest na łóżka małżeńskie i dedykowany osobom, które chcą zabezpieczyć swoje posłanie przed potem, naskórkiem, sierścią zwierząt domowych i innymi codziennymi zabrudzeniami. Polecany przez naszych klientów pokrowiec na materac 140x200 cm to propozycja dla posiadaczy mniejszych łóżek sypialnianych oraz rodziców, którym zależy na zabezpieczeniu materaca swojego nastolatka przed potem, śliną i jedzeniem. Młodzież spędza większość czasu w swoim pokoju, praktykując spożywanie posiłków w swoim łóżku w trakcie oglądania ulubionego serialu czy filmu. Często kończy się to zabrudzeniem od jedzenia i picia, które niekiedy trudno usunąć. Szczególnym zaufaniem wśród rodziców cieszy się pokrowiec na materac 90x200 cm, który podobnie, jak pozostałe z naszej oferty uzyskał certyfikat Oeko-Tex ® Standard 100 oraz certyfikat Instytutu Włókiennictwa „Bezpieczny dla dzieci”. Jest on dedykowany przede wszystkim dzieciom, które zaczęły już spać samodzielnie w łóżku. W Nyks znajdziesz również ochraniacze na materac w innych rozmiarach - w różnych długościach i szerokościach, w tym modele przeznaczone do dziecięcych łóżeczek czy wielkich lóż małżeńskich. Wśród dostępnych produktów każdy znajdzie podkład na łóżko w odpowiednim dla siebie formacie.

Dobry pokrowiec na materac - zalety i właściwości

Każdy pokrowiec na materac ze sklepu Nyks.pl wyprodukowany został z bezpiecznego, dobrego gatunkowo materiału bawełniano-poliestrowego, dzięki czemu wyrób jest miękki, przyjemny w dotyku i delikatny dla wrażliwej skóry. Podkład na łóżko charakteryzuje się świetną przewiewnością, a wodoodporna warstwa spodnia pozwala na swobodną cyrkulację powietrza - skóra więc może oddychać, zapobiegając poceniu. Wodoszczelne właściwości pokrowca zapewniają skuteczną ochronę łóżka przed zawilgoceniem i zabrudzeniem. Podkład nieprzemakalny to również bariera przeciwko szkodliwym roztoczom i bakteriom, które mnożą się w zanieczyszczonym materacu. Oferowane przez nas produkty są przebadane pod kątem szkodliwości. Dedykowane są osobom dorosłym, a także dzieciom i ludziom starszym - jest to produkt całkowicie bezpieczny. Pokrowce zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, są więc bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, odporne na działanie wysokich temperatur oraz trwałe - posłużą Ci przez wiele lat. Podkład na materac jest puszysty i miękki - podnosi komfort wypoczynku i zapewnia spokojny sen. Został starannie wykonany, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Aby jeszcze bardziej podnieść walory estetyczne, maty na materac zostały obszyte elegancką, satynową lamówką, dzięki czemu wyrób pięknie prezentuje się na łóżku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o to, aby ochraniacze dostępne były nie tylko w najbardziej popularnych rozmiarach, ale i tych mniej standardowych. U nas zakupić można uniwersalny ochraniacz na materac 160x200 cm, jak i modele o szerokości między 40 a 200 cm i długości od 90 do 220 cm, co pozwoli dobrać wyrób do każdego łóżka, niezależnie od jego rozmiaru. Niewątpliwą zaletą naszych ochraniaczy jest łatwość ich czyszczenia. Wybierając podkłady z naszego sklepu, otrzymasz produkt wysokiej jakości, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów.

Z czego zostały stworzone podkłady na materac?

Nasze maty na materac zostały stworzone z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Poddano je badaniom klinicznym, które potwierdzają, że w trakcie produkcji nie użyto żadnych szkodliwych substancji i surowców, dzięki czemu są one całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska. Bez obaw mogą być używane przez dzieci oraz osoby chore i seniorów. Nieprzemakalny ochraniacz na materac składa się z warstwy wierzchniej, wykonanej z dzianiny frotté, która stanowi połączenie naturalnej, przewiewnej bawełny (82 %) i miłego w dotyku, delikatnego dla skóry, wytrzymałego poliestru (18 %) oraz warstwy spodniej z zapewniającego właściwą cyrkulację, wodoodpornego poliuretanu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz ochraniacz na materac 160x200 cm, czy w innym rozmiarze, możesz mieć pewność, że będzie on nieprzemakalny, a dzięki właściwościom poliuretanu takim jak elastyczność i rozciągliwość, mata idealnie dopasuje się do łóżka.

W Nyks stawiamy na jakość i rodzime pochodzenie materiałów!

Naszą misją jest dostarczenie produktów jak najwyższej jakości, które będą bezpieczne dla Ciebie, Twojej rodziny i środowiska, a także posłużą Ci przez długie lata. Aby uzyskać odpowiednia wytrzymałość i trwałość ochraniacz na materac produkowany jest z wykorzystaniem innowacyjnych, sprawdzonych technologii produkcyjnych oraz z wyselekcjonowanych surowców. Dbamy o to, aby wspierać rodzimych przedsiębiorców, dlatego korzystamy z polskich materiałów. Zależy nam, aby zakupiony podkład na materac został dostarczony szybko, dlatego zawsze mamy niezbędne półprodukty na stanie. Linia produkcyjna znajduje się w Polsce - kupując od Nyks wspierasz nie tylko polskich przedsiębiorców, ale przede wszystkim dajesz zatrudnienie polskim obywatelom.

Ochraniacz na materac 160x200 cm - skuteczna ochrona przed zamoczeniem i brudem!

Ochraniacz na materac 160x200 cm jest jednym z najczęściej kupowanych materacy przez naszych klientów. Pasuje on na najbardziej popularny rozmiar łóżka małżeńskiego. To rozwiązanie, które powinno znaleźć zastosowanie w każdej sypialni. Nie tylko podnosi komfort snu, ale także poziom higieny i ułatwia utrzymanie materaca w czystości. Ochraniacz na materac 160x200 cm to idealna opcja dla rodziców, którzy śpią w jednym łóżku z dzieckiem. Mata chroni materac przed zanieczyszczeniami różnego pochodzenia, o które nietrudno w przypadku maluchów. Korzystając z podkładu na materac, wydłużasz żywotność swojego materaca oraz oszczędzasz niemałe pieniądze.

Wodoodporny ochraniacz na materac - produkt idealny dla alergików

Alergicy na co dzień muszą borykać się z uporczywymi objawami alergii, takimi jak katar, kichanie, pieczenie i łzawienie oczu czy świąd i wysypka. Korzystanie z odpowiednich produktów oraz właściwy poziom higieny pozwalają ograniczyć symptomy, poprawiając komfort życia osób wrażliwych na alergeny. Chcąc zredukować alergię, w pierwszej kolejności należy pozbyć się z mieszkania wszystkich przedmiotów oraz tekstyliów, na których może osiadać kurz. Warto zastosować wodoodporny ochraniacz na materac, który nie tylko zabezpieczy łóżko przed zabrudzeniem, ale również stanowi barierę przeciwko alergennym patogenom. W materacu przez lata gromadzi się kurz, pył, naskórek i inne zanieczyszczenia, które są pożywką dla roztoczy i bakterii oraz stanowią idealne środowisko do ich nadmiernego mnożenia się. Ochraniacze na materac chronią przed wnikaniem zanieczyszczeń w głąb materaca, a dzięki temu, że z łatwością można je wyprać, utrzymują poziom drobnoustrojów na niezagrażającym poziomie. Warto również przypomnieć, że każda mata ochronna na materac z naszego sklepu została wyprodukowana z certyfikowanych, bezpiecznych surowców, wolnych od szkodliwych pestycydów, formaldehydów i innych alergennych i szkodliwych substancji, dzięki czemu podkład nieprzemakalny jest delikatny dla wrażliwej skóry i nie wywołuje podrażnień. Może mieć bezpośredni kontakt z ciałem, nie stwarzając żadnego zagrożenia.

Pokrowiec na materac 90x200 cm - bo komfort dziecka i Twój spokój są dla nas ważne!

Pokrowiec na materac 90x200 cm najczęściej znajduje zastosowanie w dziecięcej sypialni. Świetnie nadaje się dla maluchów, które przestały spać już w niemowlęcym łóżeczku i przeniosły się do łóżka. W przypadku małych dzieci ryzyko różnych zabrudzeń i zanieczyszczeń jest szczególnie duże. Maluchy dopiero uczą się korzystać z nocnika i nie do końca panują nad swoimi potrzebami fizjologicznymi, dlatego zamoczenie moczem nie jest rzadkością. Również starszym dzieciom zdarza się nocne popuszczanie, warto więc kupić pokrowiec na materac 90x200 cm, który ochroni łóżko przed zawilgoceniem i zapachem moczu, który bardzo trudno usunąć. Maluchy częściej niż dorośli pocą się w trakcie snu, co może tworzyć na materacu nieestetyczne, niemożliwe do usunięcia plamy. Małe pociechy często ulewają, a także się ślinią, co nie jest higieniczne ani komfortowe. Stwarza to idealne środowisko do rozwoju chorobotwórczych drobnoustrojów. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko śpi w czystym i higienicznym środowisku, wybierz nieprzemakalny ochraniacz na materac. Dzięki niemu nawet jeśli zdarzy się coś nieprzyjemnego, wystarczy usunąć zabrudzony pokrowiec i gotowe! Dziecko może spać dalej, a Ty nie musisz martwić się o problematyczne pranie. To także praktyczny produkt dla nastolatków, którzy wchodząc w okres dojrzewania, nadmiernie się pocą, a także praktykują jedzenie i picie w łóżku. Dla młodzieży częstym wyborem jest pokrowiec na materac 140x200 cm. Nasze produkty stworzyliśmy z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu snu dziecka oraz Twojego spokoju. Postaw na sprawdzone, niezawodne produkty!

Mata ochronna na materac dla osób chorych i starszych - zapewnij komfort tym, którzy go najbardziej potrzebują

Mata ochronna na materac sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zamoczenia lub zabrudzenia. Nie tylko małe dzieci brudzą - również osoby schorowane i starsze, które nie kontrolują swoich potrzeb fizjologicznych lub po prostu są zmuszone do ciągłego leżenia. Nietrudno sobie wyobrazić, że skóra seniorów jest delikatna i wrażliwa, dlatego ich łóżko powinno być wyjątkowo wygodne. Ochraniacz na materac tworzy dodatkową, miękką warstwę, dzięki czemu komfort osób leżących jest większy. Ciągłe leżenie bez ruchu, niemożność zmiany pozycji powodują miejscowe pocenie się oraz utrudniają cyrkulację powietrza, co prowadzi do zawilgocenia materaca, a to jak wiadomo, przyczynia się do namnażania szkodliwych grzybów, bakterii i alergenów. Nieprzemakalny ochraniacz na materac pozwala wyeliminować ten problem - stanowi barierę nie tylko dla potu, ale również dla niebezpiecznych drobnoustrojów. Wilgoć nie wnika w łóżko, tylko zostaje absorbowana przez pokrowiec na materac, który bardzo łatwo można wymienić na nowy i wyprać. Osoby schorowane i stare mają problem nie tylko z poceniem się czy nietrzymaniem potrzeb fizjologicznych, ale również z nadmiernym ślinieniem i ulewaniem, dlatego chcąc zapewnić komfort i bezpieczeństwo swoim najbliższym, wybierz np. pokrowiec na materac 90x200 cm, który nada się na łóżko medyczne.

Jak założyć pokrowiec na materac?

Mata ochronna na materac jest nie tylko niezwykle funkcjonalna, ale i prosta w założeniu. Nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności czy użycia dodatkowych narzędzi. Pokrowiec na materac to tak naprawdę kawałek materiału z wszytymi na rogach gumowymi nakładkami. Wystarczy więc dopasować ochraniacz do wielkości łóżka, np. pokrowiec na materac 160x200 cm dedykowany jest na posłanie o szerokości 160 cm i długości 200 cm. Następnie matę kładziemy na łóżko i zakładamy gumy, które ograniczają przemieszczanie się ochraniacza, nawet w przypadku nadmiernego wiercenia się w środku nocy. Równie szybko i sprawnie przebiega jego ściąganie. Wybierając pokrowiec na materac 140x200 cm lub w innym dowolnym rozmiarze pamiętaj, aby zaopatrzyć się w przynajmniej dwa egzemplarze, dzięki temu zabrudzoną matę możesz wymienić na czystą, pozwalając szybko wrócić do snu swojemu dziecku czy choremu podopiecznemu.

Pielęgnacja i czyszczenie ochraniaczy na materac

Ochraniacz na materac jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i z pewnością jego pielęgnacja nie przysporzy Ci problemów. Wykorzystane w trakcie produkcji technologie oraz surowce pozwoliły uzyskać produkt niezwykle wytrzymały i odporny na działanie wysokich temperatur, bez obaw możesz więc pokrowiec na materac prać w pralce. Jest on przystosowany do czyszczenia w naprawdę wysokich temperaturach, bo sięgających nawet 95 °C - pozwala to skutecznie zniszczyć większość bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów oraz usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy. Wodoodporny ochraniacz na materac może być suszony na świeżym powietrzu - co ważne, bardzo szybko schnie, więc nawet jeśli masz tylko jedną sztukę, zdążysz ją wyprać i wysuszyć przed kolejną nocą. Każda mata ochronna na materac od Nyks.pl może być poddawana sterylizacji, która niemal ze 100 % skutecznością pozwoli zabić wszystkie patogeny. Zachowanie tak wysokiego poziomu sterylności i higieny jest istotne zwłaszcza w miejscach, gdzie ochraniacz na materac często zmienia użytkownika, czyli w szpitalach, domach starców czy hotelach. Po wypraniu i wysuszeniu możesz od razu nałożyć matę na łóżko - nieprzemakalny ochraniacz na materac nie wymaga prasowania, nie musisz więc tracić czasu na niepotrzebne czynności.

Oferowane przez nas ochraniacze na materac dedykowane są osobom, które cenią sobie komfort wypoczynku, czyste i higieniczne środowisko snu oraz wysoką jakość i bezpieczeństwo swoje, oraz swoich bliskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium