Darmowa dostawa od 250 zł przy wyborze płatności online

 

Kołdra Medical 140x160 4 PORY ROKU

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Producent: AMW NAWROT
Kod produktu: KMED-14164PORYROKU
Kołdra MEDICAL 4 pory roku o wymiarach 140x160 Skład tkaniny: 48% bawełna 52% poliester W ypełnienie kołdry pierwszej warstwy: 100% poliester silikonowany Hollow 420g W ypełnienie kołdry drugiej warstwy: 100% poliester silikonowany Hollow 630g Kolor: biały Producent: AMW NAWROT KOŁDRA MEDICAL 4 PORY ROKU jest uniwersalną kołdrą... Pełny opis
Cena: 208,00 zł 208.00
208,00 zł
ilość
Dostępny
252 osoby kupiło już ten produkt

Opis

Kołdra Medical®+ KM 04 PORY ROKU

Kołdry „Cztery pory roku” to kołdry składające się z dwu spinanych ze sobą warstw za pomocą nap lub rzepów. Do dyspozycji mamy zatem kołdrę lekką i cienką lub też bardzo ciepłą kołdrę zimową.

Wyrób medyczny, klasa I

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Wyrób posiada Pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4901

Kolekcja MEDICAL®+ to produkty doskonale spełniające najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje, dlatego kolekcja jest idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Produkty z kolekcji MEDICAL®+ są szczególnie polecane dla hoteli i pensjonatów.

Kołdra MEDICAL®+ charakteryzuje się ona zarówno miękkością jak i wysoką sprężystością. Zastosowane włókna poliestrowe Hollow będące wypełnieniem kołdry są bardzo lekkie i nadają jej puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomierne na całej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Posiadają również właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Obok samych właściwości kołder walkę z alergenami ułatwia możliwość prania w wysokiej temperaturze 95°C.

Dzięki tym właściwościom kołdry MEDICAL®+ popularne są w szpitalach, klinikach, sanatoriach, hotelach oraz pensjonatach.

PRZEWIDZIANE ZASTOSOWANIE

Podstawą leczenia chorób alergicznych jest unikanie alergenów, czyli czynników wywołujących uczulenie. Udowodniono, że na podłożu poliestrowym główny alergen człowieka, czyli roztocze kurzu domowego, nie namnaża się – dlatego kołdra Medical®+ o takim składzie stanowi materiał barierowy przed tym alergenem. Wyrób może być stosowany wspomagająco*⁾ w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu poniższych chorób alergicznych**), jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, innych chorób o podłożu alergicznym (np. zapalenie spojówek, zatok, krtani, gardła i migdałków podniebiennych).

*) W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgnąć porady lekarza.

**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

W przypadku wystąpienia każdego poważnego incydentu medycznego związanego z używaniem wyrobu, informację tę należy zgłosić producentowi pisemnie na adres: AMW Nawrot spółka komandytowa ul. Ułanów 1, 42-625 Pyrzowice, lub drogą telefoniczną: +48 32 284 50 17 lub e-mailową: amw@amw.pl oraz właściwemu organowi krajowemu.

Kołdra Medical 140x160 cm na 4 pory roku to przede wszystkim możliwość jej użytkowania bez względu na porę roku i temperaturę na zewnątrz. Wszystko za sprawą wykonania. Tak naprawdę to nie jedna, a dwie kołdry, złączone ze sobą na obrzeżach. Kiedy noce są ciepłe, korzystasz jedynie z tej cieńszej warstwy - nieco lżejszej o mniejszej objętości. Kiedy przychodzą chłodniejsze wieczory, użytkujesz jedynie tę grubszą kołdrę o większej gramaturze. Z kolei, gdy będzie już zimniej, możesz połączyć kołdrę i korzystać z dwóch warstw! Ich wypełnienie to poliester silikonowany Hollow o różnorodnej gramaturze. Dzięki tym włóknom kołdra Medical 140x160 cm na 4 pory roku jest sprężysta, nie powstają na jej powierzchni odgniecenia, przy tym jest odpowiednio lekka, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Włókna zapewniają także odpowiednią izolację, jednak przepuszczają powietrze..

Tkanina: 48% bawełna, 52% poliester

Wypełnienie pierwszej i drugiej warstwy: 100% poliester silikonowany Hollow 420g i 630g

Kolor: biały

Producent: AMW NAWROT

Wymiary: 140x160 centymetrów.

Temperatura prania: 95 stopni Celsjusza

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium