Darmowa dostawa od 250 zł przy wyborze płatności online

 

Poduszka Medical 50x70 Z

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Producent: AMW NAWROT
Kod produktu: PMEZ-5070MEDICALZAMEK
MEDICAL  o wymiarach 50x70 Skład tkaniny:  48% bawełna  52%  poliester W ypełnienie poduszki:  100% poliestrowe Amball ® W aga:  550g Kolor:  biały Producent:  AMW NAWROT Temperatura prania:  95°C Zapięcie:  zamek Zamek wszyty z boku poduszki pozwala na indywidualne dopasowanie grubości poduszki, poprzez... Pełny opis
Cena: 45,50 zł 45.50
45,50 zł
ilość
Dostępny
239 osób kupiło już ten produkt

Opis

MEDICAL o wymiarach 50x70

Skład tkaniny: 48% bawełna 52% poliester
Wypełnienie poduszki: 100% poliestrowe Amball®
Waga: 550g

Kolor: biały
Producent: AMW NAWROT

Temperatura prania: 95°C

Zapięcie: zamek

Zamek wszyty z boku poduszki pozwala na indywidualne dopasowanie grubości poduszki, poprzez możliwość wyjęcia części wsadu.

Poduszka Medical®+ PM 01

Wyrób medyczny, klasa I


Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100
Wyrób posiada Pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4901

Kolekcja MEDICAL®+ to produkty doskonale spełniające najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje, dlatego kolekcja jest idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Produkty z kolekcji MEDICAL®+ są szczególnie polecane dla hoteli i pensjonatów.

Poduszki z kolekcji  MEDICAL®+ są wypełnione poliestrowymi kulkami Amball®, które podobnie jak włókna Hollow  w kołdrach posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się zapewniając komfort snu. Dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.

Obok samych właściwości poduszek walkę z alergenami ułatwia możliwość prania w wysokiej temperaturze 95°C.

Dzięki tym właściwościom poduszki MEDICAL®+ popularne są w szpitalach, klinikach, sanatoriach, hotelach oraz pensjonatach.

PRZEWIDZIANE ZASTOSOWANIE
Podstawą leczenia chorób alergicznych jest unikanie alergenów, czyli czynników wywołujących uczulenie. Udowodniono, że na podłożu poliestrowym główny alergen człowieka, czyli roztocze kurzu domowego, nie namnaża się – dlatego poduszka Medical®+ o takim składzie stanowi materiał barierowy przed tym alergenem. Wyrób może być stosowany wspomagająco*⁾ w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu poniższych chorób alergicznych**), jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, innych chorób o podłożu alergicznym (np. zapalenie spojówek, zatok, krtani, gardła i migdałków podniebiennych).
*) W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgnąć porady lekarza.
**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

W przypadku wystąpienia każdego poważnego incydentu medycznego związanego z używaniem wyrobu, informację tę należy zgłosić producentowi pisemnie na adres: AMW Nawrot spółka komandytowa ul. Ułanów 1, 42-625 Pyrzowice, lub drogą telefoniczną: +48 32 284 50 17 lub e-mailową: amw@amw.pl oraz właściwemu organowi krajowemu.

 

Poduszka Medical 50x70 cm Z to wysokiej jakości produkt, który wyróżnia się miękkością i sprężystością. Poduszka Medical 50x70 Z została stworzona z wysokiej jakości materiałów, takich jak poliester i kulki poliestrowe, z których wykonane jest wypełnienie. To materiał, którego właściwości przypominają naturalny puch. To właśnie dzięki temu jest ona sprężysta i miękka, co dba o to, by w trakcie snu można było odczuwać komfort i wygodę. Materiał doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i jej ruchów. W ten sposób jest ona w stanie zadbać o bezpieczeństwo i zdrowe ułożenie odcinka szyjnego. Dodatkowo jest to produkt, który może być prany w pralce. To więc oznacza, że wraz z wysokimi temperaturami można usunąć z powierzchni tkaniny drobnoustroje oraz kurz, które są groźne dla człowieka. Warto wybrać ten produkt, ponieważ wraca on do swojej pierwotnego kształtu nawet po długim czasie użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium