Darmowa dostawa od 250 zł przy wyborze płatności online

 

Komplet Vesta 4 pory roku 160x200+70x80

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Producent: AMW NAWROT
Kod produktu: KOMVES-1602078VESTA-4PR-160x200-70x80

Komplet w składzie:

Kołdra 4 pory roku Vesta o wymiarach 160x200 1szt

Poduszka Vesta o wymiarach 70x80 1szt

Kolor: biały z szarym wzorem

Polski producent: AMW Nawrot

Skład tkaniny: 100% poliester (microfibra)

Opakowanie kołdry: walizka foliowa

Opakowanie poduszki: torba foliowa

Temperatura prania: 60°C

Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow

Waga wsadu kołdry: 500g+700g

Waga wsadu poduszki: 1000g

 

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Cena: 243,00 zł 243.00
243,00 zł
ilość
Dostępny
247 osób kupiło już ten produkt

Opis

Komplet pościeli na 4 pory roku o wymiarach 160x200 cm +70x80 cm to produkt należący do linii VESTA, cechującej się wykorzystaniem wyjątkowo aksamitnej i trwałej mikrofibry, czyli 100% poliestru. Wpływa to na komfort snu oraz zapewnia długoletnie używanie. W skład kompletu wchodzi kołdra, która ze względu na swoją uniwersalność jest do naszej dyspozycji cały rok. A to dzięki temu, że składa się z dwóch spinanych ze sobą warstw. Podczas letnich upałów posłuży nam niesamowicie lekki wariant cienki. Sprężystość i puszystość kołdry zapewnia jej wypełnienie, czyli poliester silikonowany. Każde włókno ma spiralny kształt i zapewnia doskonałą izolację cieplną. Pozwala to ludzkiemu ciału oddychać podczas snu. Wsad kołdry waży 500 g + 700 g. Lekka i miękka poduszka to drugi element kompletu Vesta na 4 pory roku. Poduszkę wypełniona została kulkami poliestrowymi Amball, które swoimi właściwościami dorównują naturalnemu puchowi. Dodatkowo dobrze przepuszczają powietrze. Waga wsadu poduszki to 1000 g. Komplet dostępny jest w kolorze białym z szarym wzorem. Temperatura prania 60°C.

Komplet w składzie:

Kołdra 4 pory roku Vesta o wymiarach 160x200 1szt

Poduszka Vesta o wymiarach 70x80 1szt

Kolor: biały z szarym wzorem

Polski producent: AMW Nawrot

Skład tkaniny: 100% poliester (microfibra)

Opakowanie kołdry: walizka foliowa

Opakowanie poduszki: torba foliowa

Temperatura prania: 60°C

Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow

Waga wsadu kołdry: 500g+700g

Waga wsadu poduszki: 1000g 

Poduszka z nadrukiem Vesta PNV 01

Kołdra z nadrukiem Vesta KNV 04 4 PORY ROKU

Wyrób medyczny

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Kołdry „Cztery pory roku” to kołdry składające się z dwu spinanych ze sobą warstw za pomocą nap lub rzepów. Do dyspozycji mamy zatem kołdrę lekką i cienką lub też bardzo ciepłą kołdrę zimową.

Kolekcja VESTA to produkty doskonale spełniające najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje, dlatego kolekcja jest idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi.

Kołdra VESTA charakteryzuje się ona zarówno miękkością jak i wysoką sprężystością. Zastosowane włókna poliestrowe Hollow będące wypełnieniem kołdry są bardzo lekkie i nadają jej puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomierne na całej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Posiadają również właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Poduszki z nadrukiem VESTA są wypełnione poliestrowymi kulkami Amball®, które podobnie jak włókna Hollow  w kołdrach posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się zapewniając komfort snu. Dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.

Obok samych właściwości kołder walkę z alergenami ułatwia możliwość prania w wysokiej temperaturze 60°C.

PRZEWIDZIANE ZASTOSOWANIE

Podstawą leczenia chorób alergicznych jest unikanie alergenów, czyli czynników wywołujących uczulenie. Udowodniono, że na podłożu poliestrowym główny alergen człowieka, czyli roztocze kurzu domowego, nie namnaża się – dlatego poduszka VESTA o takim składzie stanowi materiał barierowy przed tym alergenem. Wyrób może być stosowany wspomagająco*⁾ w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu poniższych chorób alergicznych**), jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, innych chorób o podłożu alergicznym (np. zapalenie spojówek, zatok, krtani, gardła i migdałków podniebiennych).

*) W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgnąć porady lekarza.

**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

W przypadku wystąpienia każdego poważnego incydentu medycznego związanego z używaniem wyrobu, informację tę należy zgłosić producentowi pisemnie na adres: AMW Nawrot spółka komandytowa ul. Ułanów 1, 42-625 Pyrzowice, lub drogą telefoniczną: +48 32 284 50 17 lub e-mailową: amw@amw.pl oraz właściwemu organowi krajowemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium