Darmowa dostawa od 250 zł przy wyborze płatności online

 

Komplet Vesta 4 pory roku 140x200+70x80

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Producent: AMW NAWROT
Kod produktu: KOMVES-1402078VESTA-4PR-140x200-70x80

Komplet w składzie:

Kołdra 4 pory roku Vesta o wymiarach 140x200 1szt

Vesta o wymiarach 70x80 1szt

Kolor: biały z szarym wzorem

Polski producent: AMW Nawrot

Skład tkaniny: 100% poliester (microfibra)

Opakowanie kołdry: walizka foliowa

Opakowanie poduszki: torba foliowa

Temperatura prania: 60°C

Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow

Waga wsadu kołdry: 450g+600g

Waga wsadu poduszki: 1000g

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100
Cena: 220,00 zł 220.00
220,00 zł
ilość
Dostępny
260 osób kupiło już ten produkt

Opis

Produkty linii VESTA cechują się użyciem mikrofibry, czyli wyjątkowo aksamitnego i wytrzymałego poliestru. Dlatego komplet Vesta na 4 pory roku o wymiarach kołdry 140x200 cm i poduszki 70x80 cm to idealny wybór dla ceniących komfort snu oraz dla tych, którzy mają skłonności do alergii. W komplecie znajduje się kołdra, której uniwersalność pozwala na użytkowanie podczas każdej pory roku. Dzięki spięciu ze sobą dwóch warstw możemy użyć wariantu cienkiego, lekkiego i przewiewnego, który przyda się podczas letnich, upalnych nocy. Z kolei wariant grubszy i cieplejszy pozostaje do naszej dyspozycji podczas okresu jesienno-zimowego. Kołdra wypełniona jest poliestrem silikonowanym, a każde pojedyncze włókno ma spiralny kształt i jest termicznie skręcane. Zapewnia to doskonałą izolację cieplną, sprężystość kołdry oraz puszystość. Waga wsadu kołdry to 450 g + 600 g. Komplet Vesta na 4 pory roku to również wygodna poduszka wypełniona kulkami poliestrowymi Amball. Waga wsadu poduszki to 1000 g. Komplet dostępny jest w kolorze biały z szarym wzorem. Temperatura prania 60°C.

Komplet w składzie:

Kołdra 4 pory roku Vesta o wymiarach 140x200 1szt

Vesta o wymiarach 70x80 1szt

Kolor: biały z szarym wzorem

Polski producent: AMW Nawrot

Skład tkaniny: 100% poliester (microfibra)

Opakowanie kołdry: walizka foliowa

Opakowanie poduszki: torba foliowa

Temperatura prania: 60°C

Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow

Waga wsadu kołdry: 450g+600g

Waga wsadu poduszki: 1000g

Poduszka z nadrukiem Vesta PNV 01

Kołdra z nadrukiem Vesta KNV 04 4 PORY ROKU

Wyrób medyczny

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Kołdry „Cztery pory roku” to kołdry składające się z dwu spinanych ze sobą warstw za pomocą nap lub rzepów. Do dyspozycji mamy zatem kołdrę lekką i cienką lub też bardzo ciepłą kołdrę zimową.

Kolekcja VESTA to produkty doskonale spełniające najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje, dlatego kolekcja jest idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi.

Kołdra VESTA charakteryzuje się ona zarówno miękkością jak i wysoką sprężystością. Zastosowane włókna poliestrowe Hollow będące wypełnieniem kołdry są bardzo lekkie i nadają jej puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomierne na całej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Posiadają również właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Poduszki z nadrukiem VESTA są wypełnione poliestrowymi kulkami Amball®, które podobnie jak włókna Hollow  w kołdrach posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się zapewniając komfort snu. Dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.

Obok samych właściwości kołder walkę z alergenami ułatwia możliwość prania w wysokiej temperaturze 60°C.

PRZEWIDZIANE ZASTOSOWANIE

Podstawą leczenia chorób alergicznych jest unikanie alergenów, czyli czynników wywołujących uczulenie. Udowodniono, że na podłożu poliestrowym główny alergen człowieka, czyli roztocze kurzu domowego, nie namnaża się – dlatego poduszka VESTA o takim składzie stanowi materiał barierowy przed tym alergenem. Wyrób może być stosowany wspomagająco*⁾ w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu poniższych chorób alergicznych**), jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, innych chorób o podłożu alergicznym (np. zapalenie spojówek, zatok, krtani, gardła i migdałków podniebiennych).

*) W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgnąć porady lekarza.

**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

W przypadku wystąpienia każdego poważnego incydentu medycznego związanego z używaniem wyrobu, informację tę należy zgłosić producentowi pisemnie na adres: AMW Nawrot spółka komandytowa ul. Ułanów 1, 42-625 Pyrzowice, lub drogą telefoniczną: +48 32 284 50 17 lub e-mailową: amw@amw.pl oraz właściwemu organowi krajowemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium