Darmowa dostawa od 250 zł przy wyborze płatności online

 

Komplet Medical 140x200+70x80

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Producent: AMW NAWROT
Kod produktu: KOMMED-14020078MEDICAL140x200-70x80

Komplet w składzie:

Kołdra MEDICAL® o wymiarach 140x200 1szt

MEDICAL® o wymiarach 70x80 1szt

Kołdra:

Temperatura prania: 95°C

Skład tkaniny: 48% bawełna 52% poliestrowe

Wypełnienie kołdry: 100% poliester silikonowany Hollow®

Waga wsadu kołdry: 1100g

Poduszka:

Zapięcie poduszki: zamek

Wypełnienie poduszki: 100% poliestrowe Amball®

Waga wsadu poduszki: 1000g

Zamek wszyty z boku poduszki pozwala na indywidualne dopasowanie grubości poduszki, poprzez możliwość wyjęcia części wsadu.

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Cena: 199,00 zł 199.00
199,00 zł
ilość
Dostępny
265 osób kupiło już ten produkt

Opis

Komplet Medical w postaci kołdry 140x200 cm i poduszki 70x80 cm z linii produktów Medical® to doskonały przykład na to, jak stworzyć komplet pościeli spełniający najwyższe wymagania użytkowe oraz jakościowe. A to wszystko przy wykorzystaniu materiałów przyjaznym alergikom. Na komplet składa się puszysta i niezwykle lekka kołdra, która składa się ze 100% poliestru silikonowanego Hollow. Równocześnie kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są wysoce wytrzymałe i odporne na wszelkie zagniecenia. Kołdra została wyposażona w tkaninę, która łączy w sobie bawełnę 48% oraz poliester 52%. Waga wsadu kołdry to 1100 gramów. Do kompletu Medical, czyli kołdry 140x200 cm, wchodzi również wysokiej jakości, zamykana na zamek poduszka 70x80 cm. Wypełnienie poduszki znacząco wpływa na sprężystość oraz miękkości. Dzięki temu możemy dopasować ją do ruchów i kształtów głowy i wesprzeć odcinek szyjny. Waga wsadu poduszki wynosi 1000 gramów. Dzięki możliwości prania kompletu w temperaturze 95°C - zabijane są wszelkie drobnoustroje. A to doskonała wiadomość dla alergików!

Komplet kołdra Medical® KM 01 + Poduszka Medical®+ PM 01

Wyrób medyczny, klasa I

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Wyrób posiada Pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4901

Kolekcja MEDICAL®+ to produkty doskonale spełniające najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje, dlatego kolekcja jest idealna dla osób ze skłonnościami alergicznymi. Produkty z kolekcji MEDICAL®+ są szczególnie polecane dla hoteli i pensjonatów.

Kołdra kompletu dziecięcego MEDICAL®+ charakteryzuje się ona zarówno miękkością jak i wysoką sprężystością. Zastosowane włókna poliestrowe Hollow będące wypełnieniem kołdry są bardzo lekkie i nadają jej puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomierne na całej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Posiadają również właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Poduszki z kolekcji  MEDICAL®+ są wypełnione poliestrowymi kulkami Amball®, które podobnie jak włókna Hollow  w kołdrach posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się zapewniając komfort snu. Dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.

Obok samych właściwości kołder i poduszek walkę z alergenami ułatwia możliwość prania w wysokiej temperaturze 95°C.

PRZEWIDZIANE ZASTOSOWANIE

Podstawą leczenia chorób alergicznych jest unikanie alergenów, czyli czynników wywołujących uczulenie. Udowodniono, że na podłożu poliestrowym główny alergen człowieka, czyli roztocze kurzu domowego, nie namnaża się – dlatego Komplet Medical®+ składający się z kołdry i poduszki o takim składzie stanowi materiał barierowy przed tym alergenem. Wyrób może być stosowany wspomagająco*⁾ w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu poniższych chorób alergicznych**⁾, jako jeden z elementów wielokierunkowego działania zmierzającego do ograniczenia ekspozycji na alergeny: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, innych chorób o podłożu alergicznym (np. zapalenie spojówek, zatok, krtani, gardła i migdałków podniebiennych).

*) W każdym przypadku podejrzenia chorób alergicznych należy zasięgnąć porady lekarza.

**) Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

W przypadku wystąpienia każdego poważnego incydentu medycznego związanego z używaniem wyrobu, informację tę należy zgłosić producentowi pisemnie na adres: AMW Nawrot spółka komandytowa ul. Ułanów 1, 42-625 Pyrzowice, lub drogą telefoniczną: +48 32 284 50 17 lub e-mailową: amw@amw.pl oraz właściwemu organowi krajowemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium