Produkt dnia

Poduszki puchowe

Komfortowy sen nie może obejść się bez akcesoriów, które sprzyjają temu, by osoba odpoczywająca mogła leżeć swobodnie. Oprócz wygodnego materaca, który nie jest zbyt miękki, lub odwrotnie, zbyt twardy, równie kluczowe znaczenie ma pościel. W naszym sklepie mamy szeroki wybór akcesoriów do spania. To są zarówno poduszki puchowe, jak i antyalergiczne. Mamy również pościel dla dzieci oraz na chłodniejsze i cieplejsze dni.

Ukryj opis
Poduszka puchowa 40x40
Producent: AMW NAWROT
Cena: 29,40 zł
szt.
Poduszka puchowa 40x60
Producent: AMW NAWROT
Cena: 51,40 zł
szt.
Poduszka puchowa 50x60
Producent: AMW NAWROT
Cena: 51,40 zł
szt.
Poduszka puchowa 50x70
Producent: AMW NAWROT
Cena: 57,40 zł
szt.
Poduszka puchowa 70x80
Producent: AMW NAWROT
Cena: 89,40 zł
szt.

Co z tym puchem

Poduszki puchowe dostępne są w różnych rozmiarach. Mamy te o szerokości 40 centymetrów i długości 40 centymetrów, czyli popularne jaśki, jak i nieco większe. Linia Puch to tradycyjne poduszki z doskonale znanym od wielu pokoleń wypełnieniem naturalnym, jakim jest wysokiej jakości mieszanka puchowa. Jest ona doskonałym materiałem izolującym, którego zaletą jest możliwość wchłaniania i odprowadzania wilgoci z ludzkiego ciała w czasie snu.

Mieszanka puchowa jest surowcem, który posiada specyficzne właściwości tj. miękkość, lekkość i sprężystość. Jest to wyrób medyczny - antyalergiczny. Zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy i ich alergenów, co potwierdziły badania laboratoryjne. Poduszki puchowe zawierają w 75% mieszankę puchową, a w 25% piórka. Kolor wsypu to ecri, a atutem naszego produktu jest lekkość - jasiek waży zaledwie 200 gramów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium