Poduszki antyalergiczne 70x80

Alergia to efekt reakcji układu odpornościowego, nadwrażliwego na poszczególne czynniki zewnętrzne, czyli alergeny. Do najpopularniejszych jej objawów zalicza się wysypkę, nieżyt nosa oraz opuchliznę. Każdy alergik powinien zadbać o odpowiednią aranżację swojego najbliższego otoczenia i zastosowanie w nim produktów o właściwościach antyalergicznych. Tym, co je wyróżnia, jest to, że są one w stanie ochronić użytkownika przed alergenem pod postacią roztoczy kurzu domowego. Substancje uczulające znajdują się w ich odnóżach oraz odchodach. Produkty, jakimi są poduszki antyalergiczne 70x80 centymetrów, dostępne w naszym sklepie internetowym Nyks.pl, chronią zarówno przed roztoczami, jak i grzybami oraz ich zarodnikami.

Rozwiń

Pokaż kategorie
Ukryj kategorie
Ukryj opis
Poduszka antyalergiczna 70x80

Poduszka antyalergiczna 70x80

Producent: NYKS
Cena: 71,50 zł
szt.

Jak wybrać idealną poduszkę dla alergika?

Czym powinny się charakteryzować idealne poduszki antyalergiczne 70x80 centymetrów? Popularnym rozwiązaniem są modele pokryte mikrofibrą. Materiał ten ma właściwości hamujące rozwój roztoczy kurzu domowego. Mikrofibra składa się z mikrowłókien, tworząc znakomitą barierę zarówno dla roztoczy, jak i pozostałych drobnoustrojów czy zanieczyszczeń. Chroni wypełnienie poduszek antyalergicznych 70x80 centymetrów przed niechcianym zanieczyszczeniem alergenami. W tego typu pościeli roztocza nie mają odpowiednich warunków do rozwoju. Aby taka pościel mogła w należyty sposób spełniać swoją funkcję, należy pamiętać o jej regularnym wietrzeniu. Najlepiej robić to w suchy, słoneczny dzień. Do zalet poduszek antyalergicznych 70x80 centymetrów z mikrofibry zaliczyć można również to, że nadają się one do prania w wysokich temperaturach sięgających 60 stopni Celsjusza. Co więcej, gwarantują one optymalną cyrkulację powietrza oraz są niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. W przypadku alergików bardzo dobrze sprawdzać będą się poduszki ze specjalistycznym, opatentowanym wypełnieniem, które ma za zadanie skutecznie hamować rozwój roztoczy. Powinno się ono charakteryzować przewiewnością oraz sprężystością. Idealne wypełnienie to takie, które jest higieniczne i antybakteryjne.

Poduszki antyalergiczne z naszego asortymentu

Czym charakteryzują się poduszki antyalergiczne 70x80 centymetrów dostępne w naszym sklepie internetowym Nyks.pl? Tworzone są one z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że kupując je, zyskuje się pewność komfortowego, zdrowego, bezpiecznego snu przez długie lata. Poduszki dostępne są w klasycznym, białym kolorze. Wyroby z linii MICRO Hotelowej to luksusowa pościel, która w dotyku jest niezwykle przyjemna. Produkty te sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Cechuje je aksamitna miękkość oraz subtelna delikatność. Znajdujące się we wnętrzu poduszek alergicznych 70x80 centymetrów włókna poliestrowe zapewniają najwyższą wygodę wypoczynku. Kulki poliestrowe Amball pod kątem miękkości, lekkości oraz sprężystości dorównują naturalnemu puchowi. Posiadają one właściwości antyalergiczne i skutecznie chronią przed osadzaniem się roztoczy kurzu. Co więcej, dobrze przepuszczają powietrze i nie zbijają się podczas użytkowania.

Z boku poduszki znajduje się wszyty zamek, umożliwiający indywidualne dopasowanie grubości do osobistych potrzeb użytkownika. Odbywa się to poprzez wyjęcie części wsadu. Poduszki nadają się do prania w temperaturze 60 stopni Celsjusza, gdzie giną wszelkiego rodzaju drobnoustroje. Oferowane produkty posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, przyznawany od 1992 roku przez Łódzki Instytut Włókiennictwa. Jest to system certyfikacji i badań produktów oraz półproduktów włókienniczych na każdym z poziomów ich obróbki. Stanowi on zapewnienie, że oznaczony nim wyrób jest wolny od substancji szkodliwych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium