Poduszki antyalergiczne 50x60

Każda osoba borykająca się z alergiami na kurz czy roztocza, powinna zadbać o odpowiedni dobór pościeli. Do kategorii tej zalicza się między innymi poduszka. W naszym sklepie internetowym Nyks.pl znaleźć można wysokiej jakości poduszki antyalergiczne 50x60 centymetrów.

Rozwiń

Pokaż kategorie
Ukryj kategorie
Ukryj opis
Poduszka antyalergiczna 50x60

Poduszka antyalergiczna 50x60

Producent: NYKS
Cena: 35,00 zł
szt.

Idealna poduszka antyalergiczna, czyli jaka?

Czym powinna charakteryzować się idealna poduszka antyalergiczna 50x60 centymetrów? Pierwsza bardzo ważna kwestia to wykonanie z materiałów, które nie podrażniają skóry. Do kategorii tej zalicza się między innymi bawełna oraz jedwab. Poduszka tego typu nie może przyciągać kurzu i pozwalać na rozwój roztoczy w jej wnętrzu. Musi ona zapewniać również optymalny przepływ powietrza. Przed zakupem antyalergicznej poduszki należy się także upewnić, że nadaje się ona do prania w temperaturze około 60 stopni Celsjusza, która pozwala na skuteczne pozbycie się drobnoustrojów. Z czego powinna być wykonana poszewka tego typu pościeli? Dobrym rozwiązaniem będą tutaj na przykład poszewki z satyny bawełnianej. Materiał ten ma całe mnóstwo zalet. Jest on przyjemny w dotyku, przewiewny i może być użytkowany przez okrągły rok - zarówno w chłodniejsze, jak i nieco cieplejsze dni.

Jak dbać o poduszki antyalergiczne?

W jaki sposób powinno się pielęgnować poduszki antyalergiczne 50x60 centymetrów, by na długi czas zachowały one swoje cenne właściwości? Kluczową kwestią jest tutaj ich regularne pranie, które pozwala pozbyć się kurzu, drobnoustrojów oraz wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Znaczącą część poduszek tego typu pierze się w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat znaleźć można na metce danego produktu. Podanej tam temperatury nie powinno się przekraczać. Może to skutkować uszkodzeniem wsadu lub tkaniny, z której zostało wykonane obicie. Do prania antyalergicznych poduszek najlepiej używać delikatnych detergentów. Silne środki piorące mogą prowadzić do utraty wartości danego produktu. Optymalna częstotliwość prania takich poduszek to około co 2-4 tygodnie. Jak suszyć tego typu pościel? Osoby, które nie dysponują suszarką bębnową, powinny tę czynność zaplanować na ciepły, słoneczny dzień, pamiętając o tym, aby nie wystawiać poduszki na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Skutkiem tego może być zniekształcenie wypełnienia i utrata puszystości.

Poduszki antyalergiczne od Nyks.pl i ich zalety

Jakie są główne zalety oferowanych przez nas poduszek antyalergicznych 50x60 centymetrów? Dostępne są one w klasycznym, białym kolorze. Do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości materiały. Kupując jedną z naszych antyalergicznych poduszek, można mieć pewność, że posłuży ona przez długi czas, gwarantując wysoki poziom komfortu snu. Na uwagę zasługują tutaj w szczególności poduszki antyalergiczne 50x60 centymetrów z linii MICRO Hotelowej. Poduszki te są zarówno niezwykle delikatne, jak i miękkie. Stanowiące ich wypełnienie włókna poliestrowe stanowią gwarancję najwyższego poziomu komfortu snu. Kulki poliestrowe Amball pod względem miękkości, lekkości oraz sprężystości dorównują naturalnemu puchowi. Nie tylko posiadają one właściwości antyalergiczne, lecz chronią również przed osadzaniem się roztoczy kurzu, bardzo dobrze przepuszczają powietrze i nie zbijają się podczas codziennego użytkowania. Z boku poduszek antyalergicznych 60x60 centymetrów znajduje się zamek, który pozwala na dopasowanie ich grubości do indywidualnych potrzeb przez wyjęcie części wsadu. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów z tej kategorii jest posiadany przez nie certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który przyznawany jest wyłącznie najwyższej jakości wyrobom włókienniczym wolnym od szkodliwych substancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium